Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Sensacja! Pierwsze miejsce Maroka, potentat jedzie do domu

Najnowsze

Popularne

Maroko pokonało Kanadę 2:1 i z pierwszego miejsca awansowało do 1/8 finału mistrzostw świata w Katarze. Drugie miejsce zajęła Chorwacja, która w ostatnim meczu grupy F bezbramkowo zremisowała z Belgią. Medaliści sprzed czterech lat jadą do domu!

Sądny dzień dla Niemców. Odpadną z mundialu?

Tylko wygrana w ostatnim meczu fazy grupowej z Kostaryką pozwoli Niemcom zachować szansę na awans do 1/8 finału mistrzostw świata. Nie są jednak...

Belgia wywalczyła trzecie miejsce na mundialu w Rosji, a teraz po trzech meczach kończy swoją przygodę z turniejem. W czwartek zespół Roberto Martineza musiał pokonać Chorwatów, żeby awansować do dalszej fazy.

Bramki nie padły, choć obie drużyny miały swoje szanse. W pierwszej połowie arbiter podyktował nawet rzut karny dla Chorwacji, ale po sprawdzeniu sytuacji w systemie VAR odgwizdał jednak spalonego.

Od początku drugiej połowy na boisku pojawił się Romelu Lukaku i to on trzykrotnie był bliski posłania piłki do siatki. W pierwszej sytuacji trafił w słupek, w drugiej - strzelił instynktownie, ale nie trafił w bramkę, a w trzeciej nie wykorzystał świetnego dośrodkowania.

Belgowie nieoczekiwanie żegnają się z mundialem, natomiast wicemistrzowie świata zostają w grze.

teraz odtwarzane
MŚ 2022, grupa F: Kanada – Maroko [SKRÓT]

Łzy Szczęsnego po meczu. „Tata nie wraca do domu”

Wielkie turnieje były dotychczas przekleństwem Wojciecha Szczęsnego. Łatkę pechowca odkleił podczas mistrzostw świata w Katarze, a szczególnie...

Maroko szybko objęło prowadzenie - Hakim Ziyech wykorzystał błąd bramkarza, który interweniował za polem karnym i lobem posłał piłkę do siatki. 20 minut później prowadzenie podwyższył Youssef En Nesyri.

Jeszcze przed przerwą trzeci Marokańczyk skierował piłkę do bramki, ale tym razem… do swojej. Nayef Aguerd próbował przeciąć dośrodkowanie i niefortunnie zaskoczył własnego bramkarza.

W drugiej połowie bramki nie padły i Maroko niespodziewanie zajęło pierwsze miejsce w grupie F.