RAPORT

Pogarda

Ciało kobiety pozbawione głowy. Śledczy ujawniają: To gryzonie

Trwa wyjaśnianie sprawy (fot. Shutterstock/canon_photographer)
Trwa wyjaśnianie sprawy (fot. Shutterstock/canon_photographer)

Najnowsze

Popularne

Na początku tygodnia media obiegła informacja, że w Lusowie pod Poznaniem znaleziono ciało 71-latki. Obrażenia były bardzo poważne, głowa kobiety była oddzielona od reszty ciała. Teraz rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu prok. Łukasz Wawrzyniak przekazał, że kobieta zmarła z powodu wychłodzenia.

„Aaaaaa!” Poseł oglądał mecz na sali obrad [WIDEO]

W środowy wieczór w Warszawie przy ulicy Wiejskiej trwało posiedzenie Sejmu. Gdy głos z mównicy zabrał poseł Michał Urbaniak z Konfederacji, z sali...

zobacz więcej

Jak informowała policja, sąsiedzi zmarłej kobiety zaalarmowali służby, bo od kilku dni nie widzieli 71-latki. We wtorek wieczorem strażacy otworzyli drzwi do lokalu zajmowanego przez seniorkę.


W mieszkaniu znaleziono poważnie okaleczone ciało kobiety. W oględzinach miejsca ujawnienia zwłok brał udział biegły z zakładu medycyny sądowej i technicy kryminalistyczni. Ciało kobiety zabezpieczono do dalszych badań.Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu prok. Łukasz Wawrzyniak poinformował, że przeprowadzona sekcja zwłok wykazała, iż 71-latka zmarła w wyniku wychłodzenia organizmu. – Obrażenia, jakie miało ciało kobiety, były efektem żerowania zwierząt, gryzoni; to obrażenia pośmiertne – wskazał.


Prokurator powiedział, że kobieta ostatni raz była widziana pięć dni przed znalezieniem zwłok.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej