RAPORT

Pogarda

Awans do 1/8 finału. Kancelaria Prezydenta: dziękujemy za emocje i gratulujemy

Para prezydencka obejrzała mecz razem z zawodnikami klubu Delta Warszawa (fot. KPRP / Marek Borawski)
Para prezydencka obejrzała mecz razem z zawodnikami klubu Delta Warszawa (fot. KPRP / Marek Borawski)

Najnowsze

Popularne

Dziękujemy za emocje i gratulujemy wyjścia z grupy, kibicujemy dalej! - podkreśliła Kancelarii Prezydenta po meczu Polski z Argentyną. Para prezydencka - Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda - obejrzała mecz razem z zawodnikami klubu Delta Warszawa i kadetami liceum wojskowego w Wołominie.

W środę odbył się mecz fazy grupowej Mistrzostw Świata piłki nożnej, w którym Polska przegrała z Argentyną 2:0. Mimo to, polska reprezentacja zapewniła sobie awans do fazy pucharowej - pomógł w tym wynik rozgrywanego jednocześnie spotkania pozostałych drużyn grupy, Meksyku z Arabią Saudyjską - 2:1. Kolejnym rywalem Polski w 1/8 finału będzie Francja.

 

– Dziękujemy za emocje i gratulujemy wyjścia z grupy. Kibicujemy dalej! – czytamy we wpisie Kancelarii Prezydenta na Twitterze opublikowanym po meczu.

 


Jak poinformowano w komunikacie na stronie Kancelarii, prezydent Andrzej Duda i Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda obejrzeli mecz w towarzystwie zawodników klubu sportowego Delta Warszawa i kadetów z I LO PUL im. 111 Eskadry Myśliwskiej w Wołominie.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej