RAPORT

Pogarda

Zakopała żywego psa. Policja publikuje rysopis i prosi o pomoc

Zwierzę zostało uśpione (fot. KMP Poznań)
Zwierzę zostało uśpione (fot. KMP Poznań)

Najnowsze

Popularne

Poznańska policja szuka właścicielki psa, który w lipcu został zakopany żywcem na terenach zielonych w rejonie ul. Franowo. Opublikowano zdjęcie czworonoga.

Pójdzie siedzieć, bo skrzywdził psa. „Wyjątkowo odrażające znęcanie się”

Na dwa lata bezwzględnego więzienia skazał wrocławski sąd mężczyznę za znęcanie się nad psem. Według śledczych oskarżony wlał zwierzęciu do pyska...

zobacz więcej

Mł. asp. Marta Mróz z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu poinformowała, że 15 lipca spacerowicz przechadzający się po terenie zielonym przy ul. Franowo, zauważył zakopanego w ziemi psa i zaalarmował służby. Zwierzę zostało uśpione. Policjanci nadal szukają właściciela psa i pokazują zdjęcie czworonoga. 


Z przeprowadzonych działań wynika, że związek z tą sprawą może mieć kobieta w wieku około 18 lat, 160 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała i długich, prostych blond włosach z grzywką na czole. „Kobieta kilka dni wcześniej widziana była w tym rejonie; trzymała psa na smyczy” – wyjaśnia rzeczniczka. 


Funkcjonariusze prowadzą postępowanie dotyczące znęcania się nad zwierzęciem. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje dotyczące tego zdarzenia, są proszone o kontakt z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji Poznań-Nowe Miasto pod numerem tel. 47 77 123 26 lub 47 77 123 11/12. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej