RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Do sądu ze zwolnieniem, a dzień później? Cenckiewicz o Wałęsie: Gdybym ja tak robił...

Lech Wałęsa i Sławomir Cenckiewicz (fot. Britta Pedersen/dpa Dostawca: PAP/DPA; PAP/Rafał Guz))
Lech Wałęsa i Sławomir Cenckiewicz (fot. Britta Pedersen/dpa Dostawca: PAP/DPA; PAP/Rafał Guz))

Najnowsze

Popularne

Lech Wałęsa nie stawił się na zdalnej rozprawie w sądzie w sprawie, którą wytoczył Sławomirowi Cenckiewiczowi. Jak informuje historyk, pełnomocniczka byłego prezydenta przekazała zwolnienie lekarskie, z którego wynikało, że były prezydent ma leżeć w łóżku. Patrząc na media społecznościowe pierwszego przewodniczącego Solidarności można odnieść wrażenie, że Wałęsa nie zastosował się do zaleceń lekarzy.

Wałęsa przegrał proces z Cenckiewiczem. Zobacz komentarze. „Skandal!”

„Wygrałem proces z Lechem Wałęsą!” – napisał na Twitterze historyk prof. Sławomir Cenckiewicz. Co na to były prezydent? „To błazenada” – ocenił...

zobacz więcej

Lech Wałęsa bardzo aktywnie prowadzi swoją stronę na Facebooku. Były prezydent na bieżąco informuje o podróżach i spotkaniach. 


We wtorek pochwalił się aktywnościami medialnymi. Z Facebooka dowiadujemy się, że Wałęsa udzielił wywiadu hiszpańskiemu dziennikarzowi, a także Dorocie Wellman. 


Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie istotny szczegół, na który zwrócił uwagę Sławomir Cenckiewicz. 


„Wczoraj Wałęsa nie stawił się na zdalnej rozprawie w sądzie (sprawa z jego powództwa przeciwko mnie) gdyż był chory; zwolnienie lekarskie do 2 grudnia br. Z obowiązkiem leżenia, co zaznaczyła jego pełnomocniczka prawna.


Na FB spora agenda spotkań z dziś. Gdybym ja tak robił…” – napisał na Twitterze dyrektor Wojskowego Biura Historycznego. 


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej