RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Operacja CBŚP pod Gdańskiem. Nie żyje mężczyzna, który zaczął strzelać do policjantów

Funkcjonariusz trafił do szpitala (fot. CBŚP)
Funkcjonariusz trafił do szpitala (fot. CBŚP)

Najnowsze

Popularne

W trakcie działań operacyjnych policji mężczyzna otworzył ogień z broni automatycznej do funkcjonariuszy CBŚP. Jeden z funkcjonariuszy podczas odparcia ataku użył broni i ranił napastnika. Mimo udzielonej pomocy mężczyzna zmarł. Policjant trafił do szpitala.

Hip-hopowy boss zawinięty przez CBŚP razem ze swoim składem

Ponad dwie tony narkotyków i dopalaczy miał sprzedać w ciągu roku gang, w skład którego wchodzili m.in. pseudokibice Legii i Polonii. Działali oni...

zobacz więcej

Do tego zdarzenia doszło we wtorek nad ranem we wsi Straszyn w powiecie gdańskim. Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji wykonywali tam czynności do sprawy handlu bronią.


Ogień do policjantów otworzył z broni automatycznej jeden z mężczyzn. 

 

„Funkcjonariusz CBŚP odpierając atak użył broni, raniąc napastnika. Mimo natychmiastowego udzielenia pomocy nie udało się uratować mężczyzny” – wskazano. 

 

W wyniku zdarzenia postrzelony w rękę został jeden policjant; trafił do szpitala. O sprawie zawiadomiono wydział kontroli CBŚP i policyjne Biuro Spraw Wewnętrznych. 

 

Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku przekazała portalowi tvp.info, że na miejscu zdarzenia trwają intensywne czynności śledcze. Potwierdziła, że sprawą zajmują się śledczy z Gdańska. 


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej