RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Bus z niepełnosprawnymi dziećmi wpadł do rowu. Są ranni

Na drodze gminnej w Szynwałdzie są nieznaczne utrudnienia w ruchu (fot. KMP Tarnów)
Na drodze gminnej w Szynwałdzie są nieznaczne utrudnienia w ruchu (fot. KMP Tarnów)

Cztery osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło we wtorek rano na gminnej drodze w Szynwałdzie (pow. tarnowski). Bus wiozący niepełnosprawne dzieci na zajęcia do szkół w Tarnowie wypadł z jezdni i wjechał do przydrożnego rowu – podaje tarnowska policja.

Warszawa. Sześciolatka na rowerku potrącona przez samochód

Warszawa. Na zamkniętym osiedlu przy ul. Berensona na Białołęce doszło do potrącenia sześciolatki. Wyjeżdżająca z podziemnego garażu kobieta...

zobacz więcej

– Według wstępnych ustaleń kierujący busem stracił panowanie na śliskiej nawierzchni i wjechał do przydrożnego rowu – poinformował oficer prasowy Komendy Policji w Tarnowie Paweł Klimek.


Po wypadku do szpitala trafiły cztery osoby – kierowca, z urazem głowy, opiekunka – najprawdopodobniej ze złamaną ręką, a także dwoje dzieci w wieku 12 i 15 lat. 

 

– Dzieciaki pojechały do szpitala z obrażeniami ogólnymi oraz głowy, natomiast niezagrażającymi życiu. Są to stłuczenia bądź otarcia – przekazał rzecznik tarnowskiej policji. Dodał, że był to kursowy bus, który zabiera dzieci spod domów i zawozi na zajęcia do szkoły. 

 

Policja podała, że na drodze gminnej w Szynwałdzie są nieznaczne utrudnienia w ruchu. – Bus cały czas leży w rowie. Na czas jego wyciągania droga zostanie całkowicie zablokowana – powiedział Paweł Klimek.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej