RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Gruzin zaatakował nożem pracownika Rossmanna. Zarzuty i areszt

Ochroniarz trafił do szpitala. (fot. Shutterstock/W.Kulczycki)
Ochroniarz trafił do szpitala. (fot. Shutterstock/W.Kulczycki)

Najnowsze

Popularne

Obywatel Gruzji w drogerii na warszawskiej Pradze Północ próbował ukraść perfumy. Gdy ochroniarz chciał powstrzymać złodzieja, ten wyciągnął nóż i zaatakował. Został zatrzymany i trafił już do aresztu. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Niedostępne kredyty zwiększą problem „gniazdownictwa”

Największą bolączka całej Unii Europejskiej, tuż obok agresji Rosji na Ukrainę, jest szalejąca inflacja. Wiele banków centralnych państw nie...

zobacz więcej

22-letni obywatel Gruzji podjął próbę kradzieży w drogerii przy ul. Targowej. 


– Informacja o rannym pracowniku ochrony dotarła do policjantów, którzy bardzo szybko pojawili się na miejscu. Mundurowi zatrzymali agresywnego 22-latka. Ranny pracownik ochrony trafił do szpitala – poinformowała rzeczniczka Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI kom. Paulina Onyszko.– Z ustaleń policjantów wynikało, że obywatel Gruzji został przyłapany na kradzieży perfum o wartości 180 zł. Ucieczkę ze sklepu udaremnił mu pracownik ochrony. Między mężczyznami doszło do szarpaniny, w trakcie której 22-latek wyjął nóż i zranił ochroniarza w brzuch – wyjaśniła komisarz.


Wskazała, że policjanci po kontakcie z personelem szpitala ustalili, że obrażenia ciała, jakich doznał pracownik drogerii całe szczęście nie zagrażają jego życiu i zdrowiu. – Od mężczyzny przyjęto zawiadomienie – dodała.

Zatrzymany został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej Warszawa-Praga Północ, która wszczęła śledztwo w tej sprawie.

Zaopatrywał gangi w tytoń. Skarb Państwa stracił przez niego co najmniej 281 mln zł

Ponad rok ukrywał się 60-letni mężczyzna, który pozorując obrót między państwami unijnymi sprowadził do Polski setki ton tytoniu. Z ustaleń...

zobacz więcej

– Mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący kradzieży rozbójniczej w zbiegu z uszkodzeniem ciała 49-latka i narażeniem go na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu – przekazała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga Katarzyna Skrzeczkowska.– Na wniosek prokuratora sąd zdecydował, że najbliższe trzy miesiące spędzi on w areszcie tymczasowym – dodała prokurator.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej