RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Trzęsienie ziemi w klubie Szczęsnego. W tle afera

Wiceprezes Juve Pavel Nedved (z lewej) i prezes Andrea Agnelli podali się do dymisji (fot. Simone Arveda/Getty Images)
Wiceprezes Juve Pavel Nedved (z lewej) i prezes Andrea Agnelli podali się do dymisji (fot. Simone Arveda/Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Wszyscy członkowie zarządu Juventusu Turyn, w tym prezes Andrea Agnelli i wiceprezes Pavel Nedved, podali się do dymisji – poinformował klub włoskiej ekstraklasy piłkarskiej.

Rosyjska federacja rozważa przenosiny do Azji

Rosyjska federacja piłkarska (RFU) może rozważyć przeniesienie swojego członkostwa z Europy do Azji – oświadczył szef RFU Aleksander Diukow,...

zobacz więcej

Dyrektor generalny Maurizio Arrivabene został poproszony o pozostanie na stanowisku i przyspieszenie bieżących spraw do czasu utworzenia nowego zarządu – dodano w komunikacie.


Według dziennika „La Gazzetta dello Sport” powodem trzęsienia ziemi w Juventusie były podejrzenia o fałszowanie księgowości.


Andrea Agnelli stał na czele „Starej Damy” od 2010 roku.


Piłkarzami „Juve” są bramkarz Wojciech Szczęsny i napastnik Arkadiusz Milik. Obdwaj przebywają obecnie z reprezentacją Polski na mistrzostwach świata w Katarze.


Pod koniec sezonu 2005/06 wybuchła Afera Calciopoli, skandal związany z ustawianiem meczów i dopingiem. Jednym z zamieszanych klubów był właśnie Juventus, który został zdegradowany do Serie B i stracił tytuły mistrzowskie wywalczone w sezonach 2004/05 oraz 2005/06.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej