RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Chmury, przejaśnienia, deszcz i śnieg. Jaka pogoda na początek tygodnia?

Na południowym zachodzie do 7 stopni (fot R R / Shutterstock.com)
Na południowym zachodzie do 7 stopni (fot R R / Shutterstock.com)

Najnowsze

Popularne

Jak informuje IMGW, Polska jest na skraju wyżu znad Rosji, w powietrzu polarnym morskim, nieco chłodniejszym na wschodzie kraju, a cieplejszym na zachodzie. Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1013 hPa i będzie powoli rosło.

Niedziela z opadami. Warunki sprzyjające tworzeniu się mgły

W niedzielę nad przeważającym obszarem kraju będzie pochmurno i z opadami. Rano należy spodziewać się mgieł ograniczających widzialność do 200...

zobacz więcej

Na południu kraju zachmurzenie umiarkowane, na pozostałym obszarze duże z większymi przejaśnieniami. Na północy i wschodzie słaby śnieg, deszcz ze śniegiem i możliwe opady marznące powodujące gołoledź. Na wschodzie i w rejonach podgórskich Karpat w dzień od -1 do 2 st., na południowym zachodzie od 3 do 7 st. Wiatr słaby i umiarkowany, na wybrzeżu i Przedgórzu Sudeckim porywisty, południowo-wschodni. W Sudetach porywy wiatru do 60 km/h. 

 

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami w Karpatach. Miejscami na Pomorzu Wschodnim, Mazurach i Podlasiu słaby śnieg i deszcz ze śniegiem. Lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 300 metrów. Od -4 st. na północnym wschodzie, ok. -1 w centrum do 2 st. na Półwyspie Helskim; chłodniej w rejonach podgórskich od -7 do -4 st. Wiatr słaby i umiarkowany, na zachodnim wybrzeżu porywisty, południowo-wschodni. W Sudetach porywy wiatru do 60 km/h.

 

We wtorek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami na północy słaby śnieg i deszcz ze śniegiem. Rano zanikająca mgła ograniczająca widzialność do 300 metrów. Na wschodzie i gdzieniegdzie na Pomorzu od -1 do 2 st. na południowym zachodzie od 3 do 7. Wiatr słaby i umiarkowany, na zachodnim wybrzeżu porywisty, południowo-wschodni. W Sudetach porywy wiatru do 60 km/h.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej