RAPORT

Pogarda

Wybuch przed centrum handlowym we Wrocławiu

Najnowsze

Popularne

Wybuch w samochodzie na parkingu przed centrum handlowym Marino we Wrocławiu. Na miejscu działają służby. Teren został odgrodzony. W zdarzeniu ranna została przechodząca obok kobieta. Funkcjonariusze na razie nie udzielają szczegółowych informacji.

Gigantyczny pożar we Wrocławiu. Ogień jest widoczny z daleka [WIDEO]

W czwartek rano na ul. Bystrzyckiej przy Centrum Handlowym Magnolia we Wrocławiu ogniem zajęła się hala produkcyjna. Na miejscu pracuje 11 zastępów...

zobacz więcej

Straż pożarna przyjęła w sobotę ok. godz. 13:00 zgłoszenie o wybuchu na parkingu przed centrum handlowym Marino we Wrocławiu. Jak poinformował sierż. szt. Rafał Jarząb z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, na parkingu uszkodzony został zaparkowany tam pojazd.

 

Na miejsce skierowane zostały służby, w tym policja, która zabezpieczyła miejsce, gdzie miało dojść do wybuchu.

 

Obecnie trwają czynności mające na celu ustalenie, co było przyczyną wybuchu.


Według nieoficjalnych informacji w aucie marki renault na ukraińskich numerach rejestracyjnych eksplodował ładunek wybuchowy. Mogło dojść do wybuchu instalacji gazowej.

 


W wyniku zdarzenia poszkodowana została znajdująca się w pobliżu kobieta, w wieku ok. 40 lat. – Została przetransportowana w stanie niezagrażającym życiu do jednego z wrocławskich szpitali – przekazał sierż. szt. Jarząb.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej