RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Policja szuka 17-latki z Sosnowca. Może przebywać w Poznaniu

Gdzie jest nastolatka? (fot. Shutterstock; Policja)
Gdzie jest nastolatka? (fot. Shutterstock; Policja)

Policjanci z Sosnowca poszukują 17-letniej Aleksandry Młynarskiej. Z nastolatką nie ma kontaktu od dwóch tygodni. Funkcjonariusze apelują o pomoc i przekazywanie informacji o miejscu pobytu zaginionej.

Bezdomne kobiety znalazły tysiące dolarów i oddały właścicielowi. Mężczyzna nie krył wzruszenia

Dwie bezdomne kobiety w północnej Kalifornii w USA zwróciły właścicielowi zniszczonego w pożarze vana tysiące dolarów, które tam znalazły. Znały go...

zobacz więcej

Sprawą zajmuje się zespół ds. przestępczości nieletnich Wydziału Kryminalnego KMP w Sosnowcu. Policja podaje, że Aleksandra Młynarska ostatni raz widziana była 14 listopada ok. godz. 22. 17-latka samowolnie opuściła miejsce zamieszkania. 

 

Z ustaleń policji wynika, iż 17-latka może przebywać na terenie Poznania w towarzystwie mężczyzny w wieku około 22 lat o imieniu Aleksander, który zamieszkuje wraz z nastoletnim bratem. Rodzice mężczyzny mają przebywać poza granicami kraju. 

  

Nastolatka jest szczupłej budowy ciała, ma około 160 centymetrów wzrostu, włosy ciemny blond długie kręcone. Ubrana była w czarno-różową kurtkę z napisem „The North Face”, miała torebkę koloru różowego z napisem „The North Face”, czarną czapkę z rogami. 

  

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z Zespołem do spraw Przestępczości Nieletnich Wydziału Kryminalnego KMP w Sosnowcu pod numer telefonu dyżurnego 47 8521 255, 47 8521 200. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej