RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Bezdomne kobiety znalazły tysiące dolarów i oddały właścicielowi. Mężczyzna nie krył wzruszenia

Kobiety przekazały pieniądze z powrotem (fot. youtube; shutterstock)
Kobiety przekazały pieniądze z powrotem (fot. youtube; shutterstock)

Najnowsze

Popularne

Dwie bezdomne kobiety w północnej Kalifornii w USA zwróciły właścicielowi zniszczonego w pożarze vana tysiące dolarów, które tam znalazły. Znały go i próbowały wraz z dwoma innymi bezdomnymi ocalić w zgliszczach to, co było w spalonym aucie.

Gdańszczanin znalazł ponad 100 tys. zł. Pieniędzy nie zatrzymał dla siebie

Do komisariatu na Oruni zgłosił się 44-letni gdańszczanin, który przyniósł znalezione pieniądze. Cała kwota trafiła już do właściciela. Uczciwy...

zobacz więcej

Jak podał „Fox News” pożar miał w czwartek w nocy w pobliżu lotniska w San Jose. Mężczyzna ma na imię George, a dwie bezdomne kobiety uratowały z pożaru dwa jego psy. Kobiety natrafiły też na nieokreśloną ilość gotówki, tysiące dolarów. 

 

Oszczędzał pieniądze, by wrócić do domu 

 

„Zanim znalazłam pieniądze, mówił mi, że właśnie je stracił. Oszczędzał je, żeby wrócić do domu i odwiedzić rodzinę. Nie widział swojej rodziny od 10 lat. On musi zobaczyć rodzinę” – opowiadała bezdomna Gretchen Pace portalowi informacyjnemu. 

 

George został hospitalizowany z powodu nie związanej z wybuchem ognia choroby. Wyraził wdzięczność za postawę bezdomnych. 


Oszustwo „na amerykańskiego żołnierza”. 72-latka straciła fortunę

Kolejna kobieta z województwa podlaskiego uwierzyła oszustowi, podającemu się za amerykańskiego żołnierza. Utrzymując z tą osobą jedynie...

zobacz więcej

Druga kobieta, Kimberly Williams, powiedziała, że znalazła wśród wraków dolary schowane w puszce. 

 

„Były nadpalone z boku, ale środek był w pełni widoczny. Numer serii i wszystkie inne szczegóły były nienaruszone. Nie wiem, ile tego było. Nie liczyłam tego. Po prostu się tym podekscytowałam” – zaznaczyła Williams. 

 

Obie kobiety potwierdziły, że przekazały pieniądze z powrotem George'owi. 

 

„Po prostu mu je dałam, a on zaczął płakać i powiedział »O mój Boże, dlaczego to zrobiłaś?« Powiedziałam, że to twoje pieniądze. Nie są moje. Zaproponował mi nagrodę. Odmówiłam i powiedziałam tylko »Daj mi na paczkę papierosów«. On powiedział: »Pozwól mi zabrać cię na kolację«. Odparłam, że kawa i pączek wystarczą” – cytuje Fox News Gretchen Pace. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej