RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Tiger Woods zagra z 13-letnim synem w mistrzostwach PNC

 Tiger Woods (fot. Chung Sung-Jun/Getty Images)
Tiger Woods (fot. Chung Sung-Jun/Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Słynny golfista Tiger Woods zapowiedział, że w dniach 17-18 grudnia wystąpi na Florydzie wraz z 13-letnim synem Charliem w mistrzostwach PNC, czyli rywalizacji par dla zawodowych graczy i ich dzieci bądź rodziców.

Stephen King wspiera Tigera Woodsa. Sam niemal stracił nogę

Autor bestsellerów 22 lata temu miał wypadek, w efekcie, którego mógł stracić nogę. Dlatego po pierwsze wie, co znany golfista czuje. Po drugie,...

zobacz więcej

Woods i jego potomek liczą na lepszy wynik niż rok temu podczas tych samych zawodów. Wówczas obaj byli gorsi o jedno uderzenie od Johny'ego Daly'ego i jego syna. W zawodach bierze udział 20 teamów, które składają się z zawodowych golfistów oraz ich dziecka lub rodzica. 

 

Mistrzostwa odbędą się na polu w Ritz-Carlton Golf Club Orlando i będę transmitowane przez telewizję NBC. 

 

„Czekaliśmy na ten weekend przez cały rok. To wyjątkowa okazja dla taty, aby rywalizować z synem i tak wieloma wspaniałymi golfistami i członkami ich rodzin. To będzie wyjątkowy czas i wiem, że Charlie i ja będziemy się świetnie bawić – powiedział Woods. 

 

Woods nie brał udziału w zawodach, od nieudanych dla niego lipcowych British Open w St. Andrews w lipcu. W przyszłym tygodniu zagra w Hero World Challenge na Bahamach, 72-dołkowym wydarzeniu, w którym wystąpi 20-osobowa grupa najlepszych światowych graczy. 

 

W mistrzostwach PNC wystartuje m.in. były tenisowy mistrz Australian Open Petr Korda i jego córka Nelly. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej