RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Francja: pacjentkę paryskiego szpitala zgwałcił imigrant

Niedawno w Paryżu protestowano przeciwko przemocy seksualnej. (Fot. Jerome Gilles; Getty Images)
Niedawno w Paryżu protestowano przeciwko przemocy seksualnej. (Fot. Jerome Gilles; Getty Images)

Francuska opinia publiczna jest zbulwersowana. Nad Sekwaną szerzy się plaga gwałtów. Kilka dni temu 34-latka potknęła się na paryskiej ulicy i uderzyła głową o krawężnik. Nieprzytomna trafiła do jednego z publicznych szpitali. Tam została zgwałcona. Napastnikiem miał być imigrant o nieustalonej narodowości.

Putin użyje broni chemicznej? Niepokojące doniesienia

Rosja może użyć broni chemicznej na Ukrainie w przypadku kolejnych niepowodzeń na froncie – uważają urzędnicy administracji Joego Bidena cytowani...

zobacz więcej

W Paryżu 34-letnia kobieta nieszczęśliwie potknęła się na ulicy i uderzyła głową o krawężnik. Ranna została przetransportowana do jednego z paryskich szpitali publicznych.


Po przyjęciu na szpitalny oddział, wciąż nieprzytomną kobietę miał zgwałcić przebywający w szpitalu 22-latek.


Poszkodowana kobieta, według relacji francuskich mediów, miała ocknąć się w trakcie gwałtu, prawdopodobnie za sprawa odczuwania silnego bólu.Mężczyzna, który również był pacjentem, zanim uciekł, zdążył jeszcze okraść swoją ofiarę. Policja zatrzymała zboczeńca. Udało się go szybko namierzyć, ponieważ próbował zapłacić w skradzioną kobiecie kartą.


Czytaj także: Napastnicy otworzyli ogień w szkołach. Są ofiary śmiertelne i ranni


Gwałcicielem okazał się 22-letni imigrant, notowany na policji za… napady i próby gwałtu. Mężczyzna trzy razy miał już wydawany nakaz opuszczenia Francji. Nie można jednak było go wydalić, ponieważ nie ma uregulowanego statusu prawnego oraz nie ustalono jego narodowości.


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej