RAPORT

Prorosyjska era Tuska

MŚ 2022. Media w Arabii Saudyjskiej dobrej myśli przed meczem z Polską

Nieoczekiwanie to Saudyjczycy są liderami grupy C. (fot. Getty Images)
Nieoczekiwanie to Saudyjczycy są liderami grupy C. (fot. Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Piłkarska reprezentacja Arabii Saudyjskiej jest w dobrej formie przed sobotnim spotkaniem z Polską w mundialowej grupie C - informują w czwartek media z tego kraju. Według saudyjskich komentatorów, w ekipie dowodzonej przez trenera Herve Renarda panuje wysokie morale po wtorkowym zwycięstwie nad Argentyną.

MŚ 2022. Brazylijczyk sędzią meczu Polski z Arabią Saudyjską

Brazylijczyk Wilton Sampaio będzie arbitrem głównym sobotniego spotkania Polski z Arabią Saudyjską w piłkarskich mistrzostwach świata w Katarze....

zobacz więcej

Dziennik "Saudi Gazette" odnotowuje, że szkoleniowiec saudyjskiej reprezentacji ma niemal całą kadrę w dobrej formie, a najpoważniejsze problemy zdrowotne dotyczą Yassera Al-Szahraniego, który w spotkaniu z Argentyną w zderzeniu ze swoim bramkarzem uległ poważnej kontuzji. Piłkarz wrócił już do ojczyzny.

Dziennik "Arab News" twierdzi, że szkoleniowiec Renard prowadzi przygotowania do pojedynku z Polską w dobrej atmosferze. Wśród graczy jego ekipy przeważa optymizm i wiara w to, że "Zielone Sokoły" zaprezentują się w sobotnim spotkaniu równie dobrze, jak w inauguracyjnym meczu grupy C.

Arabskie media spodziewają się, że trener saudyjskiej drużyny przygotuje na spotkanie przeciwko biało-czerwonym równie skuteczną taktykę, co strategia, która okazała się zwycięska przeciwko Argentynie.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej