RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Miszczak przechodzi do Polsatu. Jest oficjalny komunikat

Edward Miszczak (fot. arch.PAP/Kalbar)
Edward Miszczak (fot. arch.PAP/Kalbar)

Najnowsze

Popularne

Edward Miszczak kilka miesięcy temu odszedł ze stanowiska dyrektora programowego TVN. Jest oficjalne potwierdzenie, że od połowy stycznia będzie zajmował to samo stanowisko w telewizji Polsat. Zostanie też wiceprezesem zarządu stacji.

Nieoficjalnie: Partnerka dyrektora TVN zaszczepiona przeciw COVID-19 poza kolejnością

Aktorka Anna Cieślak, prywatnie partnerka dyrektora programowego TVN Edwarda Miszczaka, to kolejna znana osoba, która przyjęła poza kolejnością...

zobacz więcej

W czerwcu po 25 latach skończyła się era Edwarda Miszczaka w TVN, którą współtworzył za namową Mariusza Waltera. W 1998 r. został dyrektorem programowym stacji, pełnił też funkcję wiceprezesa zarządu spółki akcyjnej TVN. 

 

Media nieoficjalnie podawały, że „dyrektor TVN” musiał pożegnać się ze stacją szybciej niż planowano, ze względu na przecieki, że po zakończeniu okresu zakazu konkurencji ma dołączyć do Polsatu. 

 

W czwartek Polsat News oficjalnie potwierdził, że od 16 stycznia 2023 r. Miszczak obejmie stanowiska wiceprezesa zarządu, a także dyrektora programowego tej stacji. 

 

„Nina Terentiew, która obecnie jest Dyrektorem Programowym i Członkiem Zarządu, zakończy pełnienie tych funkcji i wejdzie w skład rady nadzorczej Telewizji Polsat” – czytamy.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej