RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Kim jest kobieta odnaleziona na terenie kopalni? Apel policji

Rozpoznajesz ją? (fot. KPP Konin)
Rozpoznajesz ją? (fot. KPP Konin)

Najnowsze

Popularne

Policjanci z Konina apelują o pomoc w identyfikacji kobiety, odnalezionej na terenie kopalni w Tomisławicach (woj. wielkopolskie). Jej wizerunek opublikowano na stronie internetowej komendy.

Śmiertelny wypadek w pow. grójeckim. Nie żyje 50-latka, siedem osób rannych

50-letnia kobieta zginęła w wypadku, do którego doszło w czwartek rano w pow. grójeckim na Mazowszu. Ford transit zderzył się tam z ciężarówką....

zobacz więcej

Jak podała policja, kobietę odnaleziono na terenie Kopalni Węgla Brunatnego Konin. Mimo starań nadal nie udało się ustalić jej tożsamości. 

  

„Kobieta została odnaleziona 7 listopada na terenie odkrywki KWB Konin w Tomisławicach. Nie potrafiła przypomnieć sobie, jak się nazywa i skąd jest. Mimo wielu starań nie udało się ustalić tożsamości kobiety. Obecnie przebywa ona w Szpitalu Psychiatrycznym w Warcie” – wskazano. 

  

Na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Koninie opublikowano zdjęcia kobiety. Policja zwraca się z prośbą do wszystkich osób, które mogłyby pomóc w ustaleniu jej tożsamości. 

  

Policja podała, że osoby, które rozpoznają wizerunek kobiety proszone są o kontakt pod nr tel. 47 77 52 143 lub 603 115 537 oraz pisząc na adres e-mail rzecznik.konin@po.policja.gov.pl. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej