RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Makabryczny wypadek w Gdyni. Nie żyje 19-latka, kierowca był naćpany

Wypadek w Gdyni. Jedna ofiara śmiertelna (fot. Policja)
Wypadek w Gdyni. Jedna ofiara śmiertelna (fot. Policja)

Najnowsze

Popularne

42-letni kierowca spowodował wypadek w Gdyni, w wyniku którego zginęła 19-letnia pasażerka. Jak poinformowała policja, mężczyzna był pod wpływem alkoholu i amfetaminy. Prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w betonową konstrukcję.

Z dwuletnią córką mieszkała w namiocie w lesie. Są zarzuty dla 24-latki

Prokuratora Rejonowa w Gdańsku postawiła zarzuty 24-letniej kobiecie, która w lesie w Gdańsku Zaspie mieszkała w namiocie ze swoją dwuletnią córką....

zobacz więcej

Do wypadku doszło w środę nad ranem około 3.45 przy ul. płk. Dąbka. Policjanci ustalili, że 42-letni kierowca bmw prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, przejechał przez pas zieleni, następnie przez skrzyżowanie z ul. Horyda, po czym jadąc przez przeciwległy pas ruchu wjechał na chodnik i uderzył w betonową konstrukcję. 

 

W samochodzie były trzy kobiety w wieku 19, 22 i 23 lat. Mimo reanimacji 19-latka zmarła. 22-latka została przewieziona na badania do szpitala, natomiast 23-latka uciekła z miejsca zdarzenia, jednak policjanci zatrzymali ją i wezwali ratowników medycznych, aby sprawdzić jej stan zdrowia. 

 

Policjanci zbadali kierowcę i ustalili, że miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Funkcjonariusze przeprowadzili też badanie narkotestem, którego wynik wskazał na obecność amfetaminy. 

 

„Mundurowi zatrzymali sprawcę wypadku, przewieźli go do szpitala na badanie krwi. Okazało się, że 42-latek miał zatrzymane prawo jazdy przez policjantów za jazdę po alkoholu i nie ma uprawnień do kierowania pojazdami. Funkcjonariusze zrobili oględziny i zdjęcia, technik kryminalistyki zabezpieczył ślady. Śledczy w postępowaniu będą wyjaśniać okoliczności i przyczynę wypadku” – podaje gdyńska policja. 

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku (fot. Policja)
Policja wyjaśnia okoliczności wypadku (fot. Policja)

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej