RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Ronaldo dołączy do Messiego? „To najpoważniejsi kandydaci”

Ronaldo i Messi w jednym klubie? To bardzo prawdopodobne (fot. Getty Images)
Ronaldo i Messi w jednym klubie? To bardzo prawdopodobne (fot. Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Cristiano Ronaldo dopiero co rozwiązał kontrakt z Manchesterem United, a już ustawia się po niego kolejka chętnych. Jak informuje dziennik „A Bola”, pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki może po mundialu dołączyć do... Messiego i Neymara.

To już pewne. Cristiano Ronaldo odchodzi z Manchesteru United

Druga przygoda Cristiano Ronaldo w Manchesterze United dobiegła końca. To pokłosie głośnego wywiadu udzielonego Piersowi Morganowi, w którym jeden...

zobacz więcej

Ostatnie dni są dla Cristiano Ronaldo bardzo burzliwe. Tuż przed mundialem Portugalczyk udzielił Piersowi Morganowi głośnego wywiadu, w którym skrytykował poczynania władz i trenera Manchesteru United, otwarcie mówiąc, że jest w Anglii nieszczęśliwy.


Na reakcję nie trzeba było długo czekać: Czerwone Diabły szybko dogadały się z jedną ze swoich legend, a już we wtorek wieczorem obie strony ogłosiły, że doszło do rozwiązania kontraktu za porozumieniem stron.

To oznacza, że Ronaldo jest wolnym zawodnikiem i w każdej chwili może dołączyć do dowolnego klubu na świecie. Bajeczne pieniądze, bo aż ćwierć miliarda euro za dwa lata gry, oferowali mu Saudyjczycy, ale zdaniem dziennikarzy „A Bola” Portugalczyk nie chce jeszcze udawać się na sportową emeryturę i „chciałby dalej czuć adrenalinę”. Już w rozmowie z Morganem podkreślał zresztą, że to nie pieniądze go napędzają.

Portugalski dziennik wskazuje, że najpoważniejszym kandydatem do zatrudnienia Ronaldo jest PSG. Już teraz naszpikowane gwiazdami – z Messim, Neymarem czy Mbappe – mogłoby stworzyć kwartet, jakiego futbol jeszcze nie widział. Mistrzowie Francji marzą o triumfie w Lidze Mistrzów, a że Ronaldo doskonale wie, jak wygrywać na największej z europejskich scen, taki mariaż może się udać...

Jedno jest pewne: do końca mundialu, a przynajmniej do końca występów reprezentacji Portugalii w Katarze, o Ronaldo będzie się mówić jeszcze więcej niż zwykle. Ewentualny dobry występ może otworzyć mu bramy największych klubów świata. O ile już nie są otwarte: mowa przecież, cokolwiek nie działo się w ostatnich miesiącach, o jednym z najwybitniejszych piłkarzy wszech czasów.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej