RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Prezydent Duda komentuje mecz Polaków w Katarze

Najnowsze

Popularne

Widać to było dzisiaj bardzo wyraźnie niestety, że stres był bardzo duży – powiedział prezydent Andrzej Duda po zremisowanym meczu Polska – Meksyk.

Przede wszystkim niedosyt. Remis Polaków po bezbarwnej grze

Wielki niedosyt po meczu z Meksykiem. Reprezentacja Polski nie przegrała w pierwszym spotkaniu mistrzostw świata w Katarze, ale remis nie zadowala...

zobacz więcej

Prezydent Andrzej Duda i wicepremier, szef MON Mariusz Błaszczak we wtorek wieczorem razem z żołnierzami, funkcjonariuszami Straży Granicznej i Policji, którzy pełnią służbę przy wschodniej granicy, oglądali pierwszy mecz polskiej reprezentacji na mundialu. 

 

Po spotkaniu, które skończyło się wynikiem 0:0 prezydent ocenił, że widać  było bardzo wyraźnie duży stres i napięcie. – Ale wychodzimy z jednym punktem z tego meczu. Trzymamy wszyscy kciuki za naszych – podkreślił Andrzej Duda i dodał, że bardzo się cieszy, że mógł obejrzeć ten mecz z żołnierzami i funkcjonariuszami.  


Wspólne oglądanie meczu odbywało się w bazie wojskowej w Nowej Łuce (Podlaskie), gdzie zorganizowano strefę kibica. W wojskowym namiocie rozstawiono telebim, rozwieszono biało-czerwone flagi. Zarówno prezydent RP, szef MON jak i żołnierze oraz funkcjonariusze służb mieli szaliki z napisem „Polska”. Przed meczem wspólnie odśpiewano hymn RP. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej