RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Dwuletnia dziewczynka mieszkała z mamą w namiocie. Dziecko trafiło do szpitala

Policjanci z Przymorza zatrzymali 24-letnią kobietę (fot. Policja)
Policjanci z Przymorza zatrzymali 24-letnią kobietę (fot. Policja)

Najnowsze

Popularne

Policjanci z Przymorza zatrzymali 24-letnią kobietę, która w lesie w Gdańsku Zaspie mieszkała w namiocie ze swoją dwuletnią córką. Dziecko było w krótkim rękawku i wyglądało na wyziębione.

12-latka spadła ze ścianki wspinaczkowej. Prokuratura wszczęła śledztwo

Poznańska prokuratura zbada okoliczności wypadku 12-latki ze szkoły w Damasławku (pow. wągrowiecki, woj. wielkopolskie). Dziewczynka w zeszłą środę...

zobacz więcej

W poniedziałek po południu funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie od pracownika socjalnego, że w lesie przy al. Jana Pawła II rozstawiony jest namiot, w którym prawdopodobnie przebywa dziecko. 

 

Trzy osoby dorosłe, które tam mieszkają, nie chcą zgłaszającej oraz strażnika miejskiego wpuścić do środka – przekazała oficer prasowa policji w Gdańsku Magdalena Ciska. 

 

Na miejsce pojechali policjanci. Funkcjonariusze wylegitymowali mężczyznę i dwie kobiety, w tym 24-letnią matkę dziecka.


Z namiotu wydobywał się dym papierosowy, a dwulatka wyglądała na wyziębioną i miała na sobie koszulkę z krótkim rękawkiem. 

Makabryczny wypadek pod Chełmem. 13-latka zginęła na miejscu

Pod Chełmem doszło do tragicznego wypadku. Samochód, którym kierował 18-latek, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Na miejscu zginęła 13-letnia...

zobacz więcej

Funkcjonariusze natychmiast okryli dziecko kocami i folią termiczną oraz wezwali karetkę. Po wstępnym badaniu dziewczynki lekarz stwierdził, że dziecko jest wychłodzone, głodne i ma infekcję górnych dróg oddechowych. Dziecko zostało przewiezione do szpitala na dalsze badania – tłumaczyła gdańska funkcjonariuszka. 

 

24-letnia matka dwulatki została zatrzymana i doprowadzona do policyjnego aresztu. Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Zebrane w tej sprawie materiały zostały także przekazane do sądu rodzinnego. 

 

Za przestępstwo narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu osoby, nad którą ma się obowiązek opieki, grozi do pięciu lat pozbawienia wolności. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej