RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Jakub Tabisz i Maciej Sawicki zatrzymani przez CBA

Jakub Tabisz (z lewej) i Maciej Sawicki zostali zatrzymani przez CBA (fot. arch.PAP/J.Bednarczyk, PAP/L.Szymański)
Jakub Tabisz (z lewej) i Maciej Sawicki zostali zatrzymani przez CBA (fot. arch.PAP/J.Bednarczyk, PAP/L.Szymański)

Najnowsze

Popularne

Wiceprezes Cracovii i członek zarządu Jakub Tabisz oraz były sekretarz generalny związku Maciej Sawicki zostali we wtorek zatrzymani przez CBA na polecenie prokuratury – informuje RMF FM.

„Zbrodnia na czystym sporcie”. Bańka bez ogródek o dopingu w Rosji

Witold Bańka został ponownie wybrany szefem Światowej Agencji Antydopingowej (WADA). – To unikalna organizacja. Mamy pod sobą 191 państw i ponad...

zobacz więcej

Tabisz miał zostać zatrzymany na lotnisku w Balicach, skąd planował lecieć do Kataru na jutrzejszy mecz reprezentacji Polski z Meksykiem.


Według RMF FM „agenci CBA działali w Krakowie na polecenie Zachodniopomorskiego Wydziału Zamiejscowego Prokuratury Krajowej. Zatrzymanie Tabisza jest jednym z wątków śledztwa prowadzonego w Szczecinie. Chodzi o wyłudzenia w kwocie co najmniej kilkuset tysięcy złotych”. 


Zatrzymany został także Maciej Sawicki, który w latach 2012–2021 pełnił funkcję sekretarza generalnego PZPN. Od roku Sawicki jest prezesem Kanału Sportowego. Telewizja internetowa odniosła się do wydarzeń z ostatnich godzin we wpisie na Twitterze.Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej