RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Michniewicz: Wiem, w jakim składzie zagramy z Meksykiem

Czesław Michniewicz i Wojciech Szczęsny (fot. Getty Images)
Czesław Michniewicz i Wojciech Szczęsny (fot. Getty Images)

Trener reprezentacji Polski Czesław Michniewicz przyznał, że wie już, w jakim składzie i ustawieniu zagra jego drużyna we wtorkowym meczu w Dausze z Meksykiem w grupie C mistrzostw świata. – Wieczorem dowiedzą się o tym piłkarze – dodał.

Meksykanie z respektem. „Lewandowski to wielkie wyzwanie”

Meksykańscy piłkarze uznają możliwość zmierzenia się z Robertem Lewandowskim za wielkie wyzwanie. – Wiemy, jak ważny jest dla reprezentacji Polski...

zobacz więcej

– Wszyscy zawodnicy są do mojej dyspozycji, nie ma kontuzji. Jesteśmy przekonani co do ustawienia i składu, w jakim zagramy. Dziś wieczorem na odprawie dowiedzą się piłkarze. Chcę, żeby mieli czystą głowę i wiedzieli, kto gra. Tak, aby mogli skupić się już na samym występie – powiedział selekcjoner podczas poniedziałkowej konferencji prasowej w centrum medialnym FIFA.

Jak dodał, przy układaniu składu kierował się występami swoich podopiecznych w meczach ligowych.

– Musimy reagować na różne zmiany. Przy ustalaniu składu braliśmy pod uwagę to, kto obecnie występuje w klubach – podkreślił Michniewicz.

– Stać nas na wyjście z grupy. Oczywiście pod pewnymi warunkami, które musimy spełnić – dodał.

Początek wtorkowego meczu w Dausze o godz. 17 czasu polskiego. Cztery dni później nasi piłkarze zmierzą się z Arabią Saudyjską w Ar-Rajjan, 30 listopada z Argentyną w Dausze. Transmisje wszystkich meczów w Telewizji Polskiej.


MŚ 2022: bądź na bieżąco!

więcej o mundialu / terminarz i wyniki / komentatorzy / skarb kibica

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej