RAPORT

Pogarda

Nowy serial kryminalny w TVP. W obsadzie roi się od gwiazd [WIDEO]

Najnowsze

Popularne

TVP VOD rusza z kolejną po „Eryniach” premierą w modelu digital first. Pierwszy odcinek „Krucjaty” – klasycznego serialu kryminalno-sensacyjnego – pojawi się już 21 listopada.

„Gala Jubileuszowa – 70 lat Telewizji Polskiej”. Wielkie gwiazdy na imprezie TVP

W niedzielę o godzinie 17:15 w Teatrze Wielkim odbędzie się gala urodzinowa z okazji 70-lecia Telewizji Polskiej, podczas której prowadzący Anna...

zobacz więcej

„Krucjata” w intrygujący sposób opowiada o życiu i pracy komisarza Jana Góry (pseudonim Mandżaro) oraz innych funkcjonariuszy wydziału zabójstw i terroru kryminalnego Komendy Stołecznej Policji.


Trzymająca w napięciu akcja rozgrywa się wokół serii zabójstw i porwań ludzi z pierwszych stron gazet: wpływowej dziennikarki telewizyjnej, jurora w talent show, bankiera, posłanki. Każdy z 13 odcinków przedstawia osobną zagadkę kryminalną i jej zaskakujące rozwiązanie. Szybko jednak okazuje się, że wszystkie tragiczne zdarzenia układają się w znacznie większą i bardziej skomplikowaną całość…


W obsadzie zobaczymy znakomitych aktorów, między innymi: Vanessę Aleksander, Juliana Świeżewskiego, Maszę Wągrocką, Michała Czerneckiego, Michała Kaletę, Pawła Deląga, Piotra Cyrwusa, Rafała Maćkowiaka i Tomasza Schuchardta.


Produkcję można będzie oglądać w jakości 4K w ramach Strefy ABO lub wykupionej subskrypcji już od najbliższego poniedziałku.


Twoje INFO - kontakt z TVP INFO


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej