RAPORT

Pogarda

Ronaldo na wylocie z Manchesteru United. Klub podjął pierwsze kroki

W wywiadzie u Piersa Morgana Cristiano Ronaldo mocno skrytykował Manchester United. (fot. Getty)
W wywiadzie u Piersa Morgana Cristiano Ronaldo mocno skrytykował Manchester United. (fot. Getty)

Najnowsze

Popularne

Manchester United podjął pierwsze kroki w kierunku rozwiązania umowy z gwiazdorem drużyny Cristiano Ronaldo, który w głośnym wywiadzie z Piersem Morganem mocno skrytykował klub. Według „Daily Mail”, prawnicy sądzą, że Portugalczyk naruszył warunki kontraktu.

Ronaldo odejdzie z Manchesteru United. „Nie mam szacunku do trenera”

Cristiano Ronaldo nie gryzł się w język w wywiadzie udzielonym Piersowi Morganowi w talkSPORT. Portugalczyk skrytykował Manchester United i trenera...

zobacz więcej

W piątkowym oświadczeniu Manchester United zakomunikował, że podejmowane są „odpowiednie kroki” wobec niedawnych wypowiedzi zawodnika. Ronaldo zarabia 500 tysięcy funtów tygodniowo i, wypełniając kontrakt, zainkasowałby 16 milionów. Mówi się, że klub bada, czy istnieje możliwość zerwania umowy bez konieczności wypłacania wynagrodzenia piłkarzowi.


W niedawnej rozmowie z Piersem Morganem w talkSPORT, Cristiano Ronaldo oskarżył United o „zdradę” i powiedział, że zarówno ​​menedżer Erik ten Hag jak i właściciele klubu okazali mu „brak szacunku”. 37-latek poruszył także inne kwestie, takie jak zastój infrastrukturalny „Czerwonych Diabłów”, zanik ambicji i brak rozwoju drużyny po odejściu sir Alexa Fergusona.


Ronaldo spalił za sobą mosty


Jeszcze zanim ukazał się oficjalny komunikat klubu, właściciele Manchesteru United a także zarząd i menedżer Ten Hag uznali, że Portugalczyk spalił za sobą jakiekolwiek mosty i nie widzą dla niego żadnej przyszłości na Old Trafford.


Na razie klub nie podał żadnych szczegółów i odmówił dalszych komentarzy.

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej