RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Broń dla skrytobójców w mieszkaniu. Szokujące odkrycie celników

Ta prosta broń pozwalała na oddanie czterech strzałów (fot.zoll.de)
Ta prosta broń pozwalała na oddanie czterech strzałów (fot.zoll.de)

Najnowsze

Popularne

Szokującego odkrycia dokonali celnicy z Frankfurtu nad Menem, podczas przeszukania domu lokalnego strzelca sportowego. 49-latek ukrywał pistolet maszynowy Uzi oraz czterostrzałowy mechanizm wyglądający jak klamra paska. To bardzo groźna broń, ponieważ można ją łatwo przenieść choćby przez bramki bezpieczeństwa.

Węgierska policja odkryła największy od ćwierćwiecza skład nielegalnej broni

Największy od 25 lat nielegalny arsenał skonfiskowała węgierska policja. W domu Słowaka mieszkającego w Rajce funkcjonariusze znaleźli 59 sztuk...

zobacz więcej

Celnicy wpadli na trop strzelca po tym, jak w adresowanej do niego przesyłce znaleźli zakazany celownik laserowy. Kiedy pojechali do domu mężczyzny w dzielnicy Vulkaneifel odkryli znacznie bardziej niebezpieczne przedmioty. W walizce na narzędzia natrafili na pistolet maszynowy Uzi.

 

49-letni mężczyzna miał jeszcze kilka sztuk nielegalnej broni, w tym specjalne noże i sztylety. Najbardziej zszokowało mundurowych znalezienie nietypowego mechanizmu pozwalającego na oddanie czterech strzałów. Wykorzystywał on amunicję kaliber 4 mm. Choć takie pociski nie maja dużej mocy, to jednak z bliska mogą być śmiertelnie niebezpieczne’.


Broń jak klamra paska


W dodatku mechanizm ten wyglądał jak klamra paska, a co za tym idzie byłby trudny do wykrycia nawet na niektórych bramkach bezpieczeństwa. To sprawia, że idealnie nadawałby się dla skrytobójców.

 

49-latek odpowie przed sądem za nielegalne posiadanie broni. 

Twoje INFO - kontakt z TVP INFO


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej