RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Nie żyje Kymberly Herrin. Aktorka znana z „Pogromców duchów” miała 65 lat

Kinomani mogą pamiętać Herrin z roli w „Pogromcach duchów” (fot. PAP/Photoshot)
Kinomani mogą pamiętać Herrin z roli w „Pogromcach duchów” (fot. PAP/Photoshot)

28 października w wieku 65 lat Zmarła Kymberly Herrin, aktorka i modelka znana z filmu „Pogromcy duchów”, kilku teledysków rockowych zespołów oraz dwóch sesji okładkowych dla „Playboya”. Przyczyna jej śmierci nie została ujawniona.

Jerzy Połomski nie żyje. Ujawniono przyczynę śmierci

Nie żyje Jerzy Połomski. Wybitny piosenkarz i aktor zmarł w wieku 89 lat – poinformowała menadżerka artysty. Przez ponad 60 lat na scenie...

zobacz więcej

Choć Kymberly Herrin odeszła 28 października, dopiero teraz wiadomość o jej śmierci ukazała się w dzienniku „Santa Barbara News–Press”. W notce pojawia się informacja, że gwiazda zmarła w spokoju w swoim domu w Santa Barbara.


Rodzina Herrin nie nagłaśniała wiadomości o śmierci. Siostrzenica aktorki Theresa Ramirez umieściła tylko na swoim Facebooku zdjęcie, na którym Kymberly pozuje ze swoimi dwiema siostrami. Ramirez w podpisie stwierdziła, że wszystkie trzy siostry już nie żyją. 

 

Kinomani mogą pamiętać Herrin z roli w „Pogromcach duchów”. Zagrała w nim zmysłową zjawę, która nocą unosi się nad łóżkiem śpiącego doktora Raymonda Stantza. Zaliczyła też epizodyczne role w filmach „Gliniarz z Beverly Hills II”, „Miłość szmaragd i krokodyl”, „Wykidajło” oraz „Zapach pieniędzy”. Pierwszoplanową rolę grała za to w magazynie „Playboy”, na okładce którego gościła dwukrotnie – w numerze z września 1982 roku i września 1983 roku. Co ciekawe, we wspomnianym „Gliniarzu z Beverly Hills II” wcieliła się właśnie w modelką „Playboya”. 

 


Dzięki sesji do tego magazynu na Kymberley Herrin zwrócili uwagę muzycy zespołu ZZ Top i zaproponowali jej występ w teledyskach do piosenek „Legs” i „Sleeping bag”. Później aktorka zagrała też w klipie do utworu „Exposed” grupy Kiss. Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej