RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Ostatni mundial legendy. Kolekcja akredytacji jest świadectwem jego pracy

Impreza w Katarze będzie dwunastą, podczas której będzie można usłyszeć jego komentarz Szpakowskiego (fot. PAP/Marcin Obara, tt/@Copa90)
Impreza w Katarze będzie dwunastą, podczas której będzie można usłyszeć jego komentarz Szpakowskiego (fot. PAP/Marcin Obara, tt/@Copa90)

Dariusz Szpakowski ogłosił, że mundial w Katarze będzie jego ostatnim, w którym wystąpi w roli komentatora. O legendarnym polskim dziennikarzu piszą także zagraniczne media podkreślając, że kolekcja jego akredytacji jest świadectwem jego kariery.

Szpakowski: Mundial w Katarze będzie moim ostatnim

Podczas konferencji Telewizji Polskiej prezentującej ramówkę związaną z mistrzostwami świata Dariusz Szpakowski zadeklarował, że mundial w Katarze...

zobacz więcej

Legenda mikrofonu z najważniejszą piłkarską imprezą związany jest od 1978 roku. Ta w Katarze będzie dwunastą, podczas której będzie można usłyszeć jego głos. 


Podczas MŚ w Katarze Szpakowski skomentuje cztery spotkania: Brazylia – Serbia (24 listopada), Hiszpania – Niemcy (27 listopada), Chorwacja – Belgia (1 grudnia) i Kamerun – Brazylia (2 grudnia). Przy meczach reprezentacji Polski obsadzeni zostali: Mateusz Borek (Polska – Meksyk) i Jacek Laskowski (Polska – Arabia Saudyjska oraz Polska – Argentyna). 


Wszystkie 64 mecze mistrzostw świata w Katarze będzie można zobaczyć na żywo na antenach TVP 1, TVP 2 i TVP Sport. Ponadto rywalizację będzie można śledzić w internecie – zarówno na stronie tvpsport.pl, jak i w aplikacji mobilnej oraz Smart TV. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej