RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Lewandowski nie wystąpi w trzech meczach! Będzie odwołanie

Robert Lewandowski w meczu z Osasuną musiał przedwcześnie opuścić boisko (fot. Getty Images)
Robert Lewandowski w meczu z Osasuną musiał przedwcześnie opuścić boisko (fot. Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Potwierdziły się doniesienia hiszpańskich mediów. Komisja La Liga ukarała Robert Lewandowskiego trzema meczami pauzy za zachowanie w spotkaniu z Osasuną Pampeluną (2:1). FC Barcelona odwoła się od decyzji.

Dramat reprezentanta Polski. Nie poleci do Kataru!

Bardzo źle wyglądającej kontuzji doznał Bartłomiej Drągowski. Reprezentant Polski, występujący na co dzień w barwach Spezii, po zderzeniu z Kevinem...

zobacz więcej

Lewandowski zobaczył czerwoną kartkę (dwie żółte) w pierwszej połowie meczu z Osasuną. Schodząc z boiska wyraził dezaprobatę, dotykając nosa i wskazując arbitra palcem.

„Lewy” opuści trzy mecze Barcelony: z Espanyolem, Atletico Madryt i Betisem Sewilla. Barcelona będzie walczyć o zmniejszenie kary dla Polaka, ale sprawa wydaje się być przegrana.


To olbrzymie osłabienie Dumy Katalonii, bowiem Lewandowski to najlepszy strzelec tego sezonu ligi hiszpańskiej; w 14 meczach strzelił 13 goli.

Kapitan reprezentacji Polski przygotowuje się z drużyną narodową do mistrzostw świata. Mundial w Katarze rozpocznie się 20 listopada (niedziela). Polacy pierwszy mecz rozegrają z Meksykiem 22 listopada (wtorek), cztery dni później zmierzą się z Arabią Saudyjską (sobota), a zmagania grupowe zakończą 30 listopada (środa) spotkaniem z Argentyną.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej