RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Kolejny mężczyzna oskarżył Kevina Spaceya o przestępstwa seksualne

Kevin Spacey (fot. Carl Court/Getty Images)
Kevin Spacey (fot. Carl Court/Getty Images)

Najnowsze

Popularne

W czerwcu 2023 r. Kevin Spacey stanie przez brytyjskim sądem, przed którym został oskarżony o pięć przypadków ataków na tle seksualnym. To jednak nie koniec kłopotów dwukrotnego zdobywcy Oscara. Jak informuje portal „Variety”, Spacey zostanie w Wielkiej Brytanii oskarżony o kolejne siedem przestępstw seksualnych!

Kevin Spacey uniewinniony. Jak domniemana ofiara komentuje wyrok?

W czwartek zakończył się proces wytoczony Kevinowi Spaceyowi przez aktora Anthony'ego Rappa. Autor pozwu utrzymywał, że gdy miał 14 lat, był ofiarą...

zobacz więcej

Nowe oskarżenie o siedem przestępstw seksualnych złożył w brytyjskim sądzie nieznany z nazwiska mężczyzna. Twierdzi on, że padł ofiarą Spaceya w latach 2001-04.


Wśród zarzucanych aktorowi czynów są trzy przypadki nieprzyzwoitej napaści, trzy przypadki napaści seksualnej i jeden przypadek zmuszenia do aktywności seksualnej. 

 

Przewodnicząca pełniącej w Anglii rolę oskarżyciela publicznego w sprawach karnych Koronnej Służby Prokuratorskiej (CPS) potwierdziła, że 63-letni aktor będzie musiał odpowiedzieć przed sądem na nowe zarzuty dotyczące przemocy seksualnej. 

 

Dowody w tej sprawie zgromadzono w trakcie śledztwa prowadzonego przez Metropolitan Police. 

Londyn. Kevin Spacey nie przyznaje się do postawionych mu zarzutów

Amerykański aktor Kevin Spacey, który w czwartek stanął przed sądem w Londynie w związku z oskarżeniami o napaści seksualne, nie przyznał się do...

zobacz więcej

 „CPS przypomina wszystkim zainteresowanym, że pozostałe kryminalne oskarżenia przeciwko panu Spaceyowi wciąż są w toku i że ma on prawo do uczciwego procesu”  podkreśliła. 

 

W czerwcu przyszłego roku Spacey stanie przed brytyjskim sądem, by odpowiedzieć na zarzuty trzech mężczyzn, którzy oskarżyli go o przestępstwa seksualne. Miało do nich dojść w Londynie, gdy gwiazdor pełnił rolę dyrektora artystycznego teatru Old Vic. Spacey nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów. 

 

Miesiąc temu nowojorski sąd uniewinnił Spaceya w sprawie dotyczącej czynów zarzucanych mu przez aktora Anthony'ego Rappa. Rapp twierdził, że aktor molestował go seksualnie w 1986 r. Spacey miał wtedy 26 lat, a Rapp zaledwie 14. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej