RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

„Gala Jubileuszowa – 70 lat Telewizji Polskiej”. Wielkie gwiazdy na imprezie TVP

Najnowsze

Popularne

W niedzielę o godzinie 17:15 w Teatrze Wielkim odbędzie się gala urodzinowa z okazji 70-lecia Telewizji Polskiej, podczas której prowadzący Anna Popek i Tomasz Kammel wraz z gwiazdami zabiorą widzów w sentymentalną podróż po historii TVP. Transmisję na żywo z uroczystości będzie można oglądać na antenie TVP1. Powtórkę – w TVP2 o godzinie 20.

Premiera w TVP Dokument: film „Casus belli. Po co komu ta wojna?” o ataku Rosji na Gruzję

23 listopada przypada rocznica incydentu przy kordonie rosyjskim w Gruzji, kiedy Rosjanie i Osetyjczycy oddali strzały na widok konwoju z...

zobacz więcej

Na gali jubileuszowej wystąpią twórcy kultowych programów, artyści i osobowości Telewizji Polskiej. Telewidzowie i publiczność podczas widowiska zanurzą się w niej we wspomnienia i anegdoty oraz przypomną sobie programy i występy gwiazd, które kształtowały nasze gusta i niosą ze sobą smak młodości i dzieciństwa. Nie zabraknie prezentacji współczesnych dokonań TVP i rozmów o przyszłości. 

  

Na imprezie zostanie zaprezentowana nowoczesna, spektakularna oprawa, która dzięki hologramom i wirtualnej rzeczywistości uświetniona będzie występami i wykonaniem najsłynniejszych piosenek w absolutnie „niemożliwych” i zaskakujących duetach. TVP pokaże podczas widowiska również interesujące materiały archiwalne oraz kultowe sceny z legendarnych programów, filmów i seriali.  

   

„Gala Jubileuszowa – 70 lat Telewizji Polskiej”. Kogo zobaczymy na scenie? 

 

To wszystko okraszone zostanie występem wielkich gwiazd, które poprowadzą nas w historię razem z prowadzącymi imprezę Tomaszem Kammelem i Anną Popek. 

  

Na scenie wystąpią m.in. Jacek Lenartowicz, Krzysztof Iwaneczko, Andrzej Rosiewicz, Halina Frąckowiak, Włodzimierz Pawlik, Marek Bałata, Krystyna Prońko, Sławomir i Kajra, Natasza Urbańska, Viki Gabor, Cleo, Edyta Górniak, Tomasz Szczepanik, Marcin Sójka, Michał Wiśniewski, Alicja Szemplińska, Piotr Kupicha, Krystian Ochman, Ryszard Rynkowski, Andrzej Młynarczyk, Anna Jurksztowicz, Krzysztof Cugowski, Rafał Brzozowski. 

   

Widowisko, które 13 listopada wyemitowane zostanie w TVP1 o 17:15, wyreżyseruje Konrad Smuga. Powtórkę będzie można zobaczyć o 20:00 w TVP2. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej