RAPORT

Pogarda

Gigantyczny pożar we Wrocławiu. Ogień jest widoczny z daleka [WIDEO]

Najnowsze

Popularne

W czwartek rano na ul. Bystrzyckiej przy Centrum Handlowym Magnolia we Wrocławiu ogniem zajęła się hala produkcyjna. Na miejscu pracuje 11 zastępów straży pożarnej. – Nie ma informacji o osobach poszkodowanych – mówi portalowi tvp.info st. str. Magdalena Cwynar, oficer prasowy Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

Samochód koziołkował i przewrócił się na dach. Nie żyje dwóch młodych mężczyzn

W Zagórzanach w powiecie gorlickim we wtorek w nocy doszło do wypadku drogowego z udziałem volkswagena, w wyniku którego zginęło dwóch młodych...

zobacz więcej

Pożar wybuchł około godziny 8 rano. – Otrzymaliśmy zgłoszenie, że zapaliła się jedna z maszyn. Na miejscu pracuje 15 jednostek straży pożarnej, zadysponowano cysternę. Sytuacja się dzieje. Prowadzimy dzialania w celu ugaszenia pożaru – mówi st. str. Cwynar.


– Nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Jeszcze przed przybyciem strażaków ewakuowało się 30 osób – wskazała funkcjonariuszka w rozmowie z potalem tvp.info. – Przyczyny pożaru ustali policja – dodała.


„Gazeta Wrocławska” podała, że pożar wybuchł w firmie Draxton, która produkuje komponenty odlewane i obrabiane mechanicznie przede wszystkim dla branży motoryzacyjnej.Twoje INFO - kontakt z TVP INFO


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej