RAPORT

Pogarda

Oświęcim. Ojciec znalazł zwłoki 26-letniej córki. Jej 5-letnie dziecko odnaleziono w Danii

Policja prowadzi działania (fot. PAP/Darek Delmanowicz; policja)
Policja prowadzi działania (fot. PAP/Darek Delmanowicz; policja)

Najnowsze

Popularne

W sobotę popołudniu mieszkaniec Oświęcimia znalazł zwłoki 26-letniej córki w jej mieszkaniu. Informację otrzymaliśmy na platformę Twoje Info. Policja rozpoczęła działania. Mogło dojść do zabójstwa.

„Krzyk nastolatki usłyszały rowerzystki”. Policja szuka sprawcy ataku

Oświęcimscy policjanci poszukują mężczyzny, który zaatakował we wtorek wieczorem 17-latkę. Dzięki spostrzegawczości i stanowczej reakcji dwóch...

zobacz więcej

Policja i prokuratura prowadzą działania w sprawie znalezienia martwej kobiety w Oświęcimiu. – Możemy potwierdzić, że doszło do ujawnienia zwłok 26-latki w jej mieszkaniu. Sprawa najprawdopodobniej ma charakter kryminalny – potwierdził portalowi „Oświęcim112” mł. insp. Sebastian Gleń, rzecznik Małopolskiego Garnizonu Policji. Według doniesień medialnych, kobieta miała rany cięte szyi.

 

Czytaj także: Areszt dla kobiety, która ugodziła nożem 16-letniego syna

 

Mogło dojść do zabójstwa, a podejrzanym sprawcą jest partner 26-latki, prawdopodobnie 25-letni obywatel Norwegii. Mieli oni 5-letnie córkę. Policja podejrzewała, że uprowadził ją Norweg i wydała Child Alert o pomoc w poszukiwaniach dziecka.

Dobra wiadomość nadeszła w nocy. Policja napisała, że poszukiwana pięcioletnia dziewczynka Mia z Oświęcimia została odnaleziona cała i zdrowia w Danii. Pojazd, w którym się znajdowała został zatrzymany przez duńskich funkcjonariuszy."
Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej