RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Opozycja przeciwna zaporze na granicy z Rosją. Błaszczak: Wstydźcie się!

Opozycja przeciwko zaporze. Błaszczak odpowiada (fot. PAP/Tomasz Waszczuk, tt/@MirekRozanski, @KLubnauer, @JaninaOchojska)
Opozycja przeciwko zaporze. Błaszczak odpowiada (fot. PAP/Tomasz Waszczuk, tt/@MirekRozanski, @KLubnauer, @JaninaOchojska)

Najnowsze

Popularne

Minister obrony Mariusz Błaszczak zapowiedział budowę zapory na granicy z Obwodem Kaliningradzkim, a ze strony opozycji popłynęła fala negatywnych komentarzy. „Krytyka uszczelniania granicy z Rosją to wyraźny przykład prorosyjskiej postawy” – ocenił teraz na Twitterze minister obrony.

Weteran zachwala budowę kolejnej zapory. Wskazuje jedno „ale” i apeluje do ministra

Szef MON Mariusz Błaszczak poinformował, że na granicy z obwodem kaliningradzkim powstanie zapora. – Cieszy mnie, że nie kopiemy studni dopiero w...

zobacz więcej

W związku z uruchomieniem lotów z Bliskiego Wschodu i Afryki północnej do Kaliningradu Mariusz Błaszczak ogłosił, że na północno-wschodniej granicy Polski rusza budowa zapory – o wysokości 2,5 metra, szerokości 3 metrów.


„W sprawach bezpieczeństwa lepiej najpierw działać, a potem dopiero o tym gadać” – grzmiał na Twitterze Tomasz Siemoniak (szef MON w rządzie PO-PSL) choć budowa ogrodzenia wystartowała dokładnie z dniem ogłoszenia decyzji.Dlaczego PiS chce budować płot na wschodzie, jak oni ciągle twierdzą, że największym zagrożeniem dla Polski są Niemcy i UE?” – dodawała Katarzyna Lubnauer z Nowoczesnej.

„Wojnę informacyjną przegrywamy na wstępie” – oburzał się na Twitterze współpracujący z Polską 2050 generał Mirosław Różański, wieloletni członek PZPR.

Premier Włoch na Marszu Niepodległości? Meloni zabrała głos

Premier Włoch Georgia Meloni poinformowała, że z powodu wielu obowiązków służbowych nie pojawi się 11 listopada na Marszu Niepodległości w...

zobacz więcej

„Czy pan i rząd PiS zostaliście pozbawieni rozumu?” – pisała Janina Ochojska, europosłanka opozycji.


Teraz do tych i innych wpisów przedstawicieli anty-PiS odniósł się Mariusz Błaszczak.„Krytyka uszczelniania granicy z Rosją to wyraźny przykład prorosyjskiej postawy ze strony opozycji. Nasi żołnierze właśnie budują zaporę inżynieryjną, aby uniemożliwić przerzut nielegalnych migrantów przez reżim Putina, a opozycja nazywa ich wysiłki zbędnym działaniem” – podsumował.


„Wstydźcie się” – dodał szef MON.
Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej