RAPORT

Pogarda

Paul McCartney zarabia nie tylko na muzyce, ale i na kurczakach z...roślin

Paul McCartney (fot. Jim Dyson/Getty Images)
Paul McCartney (fot. Jim Dyson/Getty Images)

Najnowsze

Popularne

80-letni muzyk przez członków The Beatles uważany był za pracoholika. Ringo Star powiedział, że gdyby miał większą władzę w zespole, nagraliby, co najmniej dwie płyty więcej. A o tym, że słowa o jego pracowitości nie są przesadzone świadczyć mogą najnowsze doniesienia o zyskach, jakie artysta czerpie ze swojej działalności biznesowej.

Michael J. Fox z powodu kłopotów z równowagą zmaga się z licznymi złamaniami

Gwiazdor „Powrotu do przyszłości”, który od ponad 30 lat walczy z chorobą Parkinsona, w swoim najnowszym wywiadzie przyznał, że ostatni rok jest...

zobacz więcej

Jak informuje „The Sun”, majątek sir McCartneya wyceniany na 900 mln funtów, w ciągu roku zwiększył się o kolejne 1,5 mln. Wszystko dzięki przemyślanym inwestycjom. 

 

Pomysł powstał podczas pandemii. Artysta założył wtedy firmę MPL Ventures i zainwestował w start-up produkujący roślinną alternatywę dla kurczaka i firmę muzyczną, która stała za ostatnim albumem ABBY. 

 

Źródło, na które powołuje się „The Sun” zdradza, że „Paul jest człowiekiem wielu talentów, a jego nowy biznes przynosi duże pieniądze. Wykorzystuje firmę do inwestowania w rozwijające się przedsiębiorstwa. Do tej pory przeznaczył środki, aby pomóc w finansowaniu TiNDLE, który produkuje roślinne kurczaki w USA i ma nadzieję wprowadzić produkt do Wielkiej Brytanii”. 

 

Przypomnijmy, że McCartney wychował się w rodzinie o robotniczych korzeniach; po niespodziewanej śmierci matki, która chorowała na raka, ojciec przez dłuższy czas z trudem wiązał koniec z końcem. Dziś muzyk uznawany jest za jednego ze 100 żyjących geniuszy.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej