RAPORT

Pogarda

Jarosław Kaczyński w Kraśniku. Trójka protestujących wywołała wielkie zdziwienie [WIDEO i GALERIA]

Najnowsze

Popularne

Nie lada atrakcją dla mieszkańców Kraśnika była trójka protestujących, która w Kraśniku postanowiła przywitać Jarosława Kaczyńskiego. Jak relacjonuje nasz korespondent skromna grupka wywołała spore zdziwienie u spacerowiczów.

Agresywne protesty w Przemyślu. Musiała interweniować policja

Prezes PiS z Jedlicza wyruszył do Przemyśla. O ile jednak w pierwszej miejscowości protestujących była garstka, tak w Przemyślu atmosfera była już...

zobacz więcej

Jarosław Kaczyński kontynuuje objazd po Polsce. W niedzielę pojechał spotkać się z mieszkańcami Kraśnika. Prezesa PiS postanowili „przywitać” trójka protestujących. 


Przeciwnicy obozu Zjednoczonej Prawicy wyposażeni byli w transparenty i manifestując swoją niechęć do szefa PiS wywołali nie lada zdziwienie u mieszkańców Kraśnika, którzy spacerowali w pobliskim parku. 


Nie jest to zaskoczeniem, bo w niewielkiej miejscowości położonej w województwie lubelskim PiS cieszy się ogromną popularnością. W wyborach parlamentarnych w 2019 roku Prawo i Sprawiedliwość dostało aż 53,22 proc. głosów, o ponad 30 pkt. procentowych więcej niż druga w zestawieniu Koalicja Obywatelska. 


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej