RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Obwodnica Wrocławia w stronę Warszawy stoi. Korek ma już kilkanaście kilometrów

Obwodnica Wrocławia w stronę Warszawy stoi. Korek ma już kilkanaście kilometrów (fot. NurPhoto / Contributor / zdjęcie ilustracyjne)
Obwodnica Wrocławia w stronę Warszawy stoi. Korek ma już kilkanaście kilometrów (fot. NurPhoto / Contributor / zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze

Popularne

Tragiczny wypadek na obwodnicy Wrocławia. Jedna osoba zginęła w skutek zderzenia dwóch aut osobowych i ciężarówki.

Auto wpadło do Odry. Tragiczny finał poszukiwań

Na nabrzeże przy ul. Jana z Kolna wydobyto samochód, który po godz. 7 z nieznanych przyczyn wjechał do Odry – poinformowała Komenda Miejska Policji...

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło przed godziną 17 na 17. kilometrze obwodnicy Wrocławia w stronę Warszawy. W wypadku brały udział trzy pojazdy. Dwa samochody osobowe oraz ciężarówka, która jak powiedział portalowi tvp.info podkom. Wojciech Jabłoński z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu oddaliła się z miejsca wypadku. Kierowca samochodu osobowego mimo trwającej ponad godzinę reanimacji, poniósł śmierć na miejscu. Podkom. Wojciech Jabłoński dodał, że jedna z poszkodowanych w wypadku kobiet została przetransportowana do szpitala. Jej stan nie jest znany.


Utrudnienia w ruchu


Powstał wielokilometrowy korek aż do węzła „Stadion”. Policja apeluje o omijanie korka poprzez korzystanie z wcześniejszego zjazdu „Lotnisko”. Na miejscu wypadku trwają czynności policyjne oraz prokuratora. Nie wiadomo, kiedy się skończą.


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej