RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Trzaskowski premierem przyszłego rządu opozycji? Reakcja Schetyny [WIDEO]

Najnowsze

Popularne

„Rafał Trzaskowski premierem przyszłego rządu opozycji. Tak czy nie?” – Trudno było Grzegorzowi Schetynie odpowiedzieć na to pytanie dziennikarza Radia Zet. Przez dłuższą chwilę zwlekał z odpowiedzią, potem przyznał że „nie wie”. Prowadzący rozmowę nie zaakceptował tej odpowiedzi, żądając od polityka, by ten jednoznacznie się zdeklarował. – Nie – powiedział wówczas były przewodniczący PO.

Bydgoscy urzędnicy zaproszeni na protesty. W ramach delegacji służbowej

Jutro w Warszawie odbędzie się protest samorządowców przeciwko wysokim rachunkom za prąd. Do udziału zaprasza prezydent Rafał Bruski. Wyjazd z...

zobacz więcej

Później wyjaśnił, że „dzisiaj nie ma kwestii”, czy lepszym szefem rządu byłby lider PO Donald Tusk, czy też prezydent Warszawy.


– Dzisiaj bardzo wyraźnie Donald Tusk mówi, że jest gotowy, aby być premierem. Jest liderem partii opozycyjnej, przewodniczącym PO i dzisiaj nie ma tematu – zapewniał Schetyna.


Tekę premiera w zamian za odejście z PO miał przed kilkoma miesiącami według portalu interia.pl proponować Trzaskowskiemu Szymon Hołownia. Lider Polski 2050 zdementował jednak tę informację.Więcej przeczytasz tutaj.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej