RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Znany aktor pozwał do sądu fryzjerkę, która zrobiła mu fatalny w skutkach masaż

Znany aktor pozwał do sądu fryzjerkę, która zrobiła mu fatalny w skutkach masaż (fot. DeFodi Images / Contributor / Gettyimages)
Znany aktor pozwał do sądu fryzjerkę, która zrobiła mu fatalny w skutkach masaż (fot. DeFodi Images / Contributor / Gettyimages)

Najnowsze

Popularne

Skyler Gisondo, którego widzowie mogą pamiętać z obsypanego nagrodami komediodramatu „Licorice Pizza”, podczas pracy nad tą produkcją miał doznać poważnego urazu szyi. Powodem tych obrażeń, jak twierdzi, był nieudany masaż, jaki zrobiła aktorowi obecna na planie stylistka fryzur Lori Guidroz. Teraz Gisondo postanowił ją pozwać, bo - jak twierdzi - z powodu problemów zdrowotnych nie mógł pracować, co naraziło go na straty materialne.

Gwiazdor TVN wyznaje: Straszono nas zwolnieniem z pracy

Grający przez lata w serialu paradokumentalnym TVN „W11 – Wydział Śledczy” aktor Sebastian Wątroba komentuje najnowsze doniesienia nt. mobbingu...

zobacz więcej

Film „Licorice Pizza” w reżyserii Paula Thomasa Andersona, od początku wywoływał kontrowersje. Choć większość krytyków entuzjastycznie oceniła głośny komediodramat z Seanem Pennem w roli głównej, po premierze, która miała miejsce jesienią zeszłego roku, natychmiast pojawiły się też głosy krytyki. Niektórym odbiorcom nie spodobały się sceny przedstawiające rasistowskie zachowania względem Azjatów, inni wskazywali na wysoce niestosowny ich zdaniem wątek romansu 25-letniej bohaterki z młodszym o 10 lat chłopcem.


Równie głośno, co o samym filmie, może być wkrótce o tym, co działo się na planie. Właśnie okazało się bowiem, że jeden z gwiazdorów „Licorice Pizza” wytoczył proces zatrudnionej przez produkcentów fryzjerce. Powodem roszczeń Skylera Gisondo nie jest jednak to, że Lori Guidroz zrobiłą mu szpecącą fryzurę. Aktor utrzymuje, że kobieta samowolnie zrobiła mu fatalny w skutkach masaż. Podczas przygotowań do kolejnego dnia zdjęciowego, Guidroz, która odpowiadała za charakteryzację aktora, w pewnym momencie zaczęła go masować. Gisondo twierdzi, że doznał obrażeń szyi, w wyniku których wymagał bliżej nieokreślonej „pomocy medycznej”. Z pozyskanych przez „TMZ” dokumentów sądowych wynika, iż gwiazdor pozwał stylistkę za „rażące zaniedbanie”.

Poddała się eutanazji z powodu cierpienia psychicznego. Jest śledztwo

23-letnia Belgijka, która przeżyła zamach terrorystyczny na lotnisku w Brukseli w 2016 r., dokonała w maju br. legalnej eutanazji z powodu...

zobacz więcej

W branży cieszyła się dużym uznaniem


Gisondo twierdzi, że kobieta wykazała się skrajną lekkomyślnością, gdyż nie ma uprawnień do wykonywania takich zabiegów. I podkreślił, że kontuzja - poza bólem i koniecznością poddania się rekonwalescencji - spowodowała też realne straty finansowe. W wyniku powstałych obrażeń aktor przez jakiś czas był bowiem niezdolny do pracy, co wpłynęło na jego zarobki. Teraz domaga się od Guidroz odszkodowania w oparciu o dowody, którymi rzekomo dysponuje. Wysokość żądanej przez niego kwoty nie została ujawniona.


Pozwana stylistka fryzur dotychczas cieszyła się dużym uznaniem w branży. Z jej usług korzystali w przeszłości m.in. Orlando Bloom, David Bowie i Ben Stiller.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej