RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Gnał prawie 200 km/h w terenie zabudowanym i bez uprawnień

Najnowsze

Popularne

Nawet 30 tys. zł grzywny i do pięciu lat więzienia grozi 35-latkowi, który pędził 195 km/h w terenie zabudowanym. Do tego nie ma uprawnień do kierowania, a jego audi przeglądu technicznego i ubezpieczenia – poinformował rzecznik lubuskiej policji Marcin Maludy.

Zwłoki rodziny w sadzie. Wśród ofiar niemowlę [WIDEO]

Szeryf hrabstwa Merced w Kalifornii poinformował o odnalezieniu ciał czterech osób, w tym ośmiomiesięcznej dziewczynki, z rodziny porwanej dwa dni...

zobacz więcej

– Mężczyzna rażąco złamał przepisy drogowe i policjanci skierowali jego sprawę do sądu. Nieodpowiedzialna jazda będzie go słono kosztowała, a do tego odpowie za złamanie orzeczonego wobec niego już trzykrotnie zakazu prowadzenia pojazdów. Za to grozi mu do pięciu lat więzienia – powiedział Maludy.


Do zatrzymania 35-latka doszło w poniedziałek wieczorem w Górkach Noteckich, w pow. strzelecko-drezdeneckim. Funkcjonariusze drogówki pełniący służbę w nieoznakowanym radiowozie z wideorejestratorem zauważyli audi jadące z dużą prędkością w obszarze zabudowanym. Pomiar wskazał 195 km/h.


Podczas rozliczania kierowcy okazało się, że nie powinien on w ogóle wsiadać za kierownicę, gdyż nie ma uprawnień i złamał zakazy sądowe.


– Zdarzenia, które policjanci rejestrują każdego dnia, świadczą o braku rozwagi niektórych kierowców i dziwią nawet najbardziej doświadczonych funkcjonariuszy, tak jak w tym przypadku – zaznaczył rzecznik. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej