RAPORT

Pogarda

Niedźwiadek odwiedził schronisko w Tatrach [WIDEO]

Najnowsze

Popularne

We wtorek goście Murowańca w Tatrach nie mogli narzekać na brak wrażeń. Młody niedźwiadek przyszedł do schroniska w poszukiwaniu jedzenia.

Wysyp... zdjęć grzybów. Czekamy na Wasze okazy [ZDJĘCIA]

Mamy wrzesień i wielki wysyp grzybów. Internauci chwalą się w sieci pojedynczymi okazami i pełnymi koszami. Zachęcamy do nadsyłania zdjęć na adres...

zobacz więcej

We wtorek ok. godziny 11 goście schroniska Murowaniec, leżącego na szlaku między Kasprowym a Kuźnicami mieli okazję spotkać młodego niedźwiedzia. Zwierzak podszedł pod budynek w poszukiwaniu jedzenia. Jego wizyta trwała kilkanaście minut podczas których przeszukiwał kosze na śmieci. Zaciekawieni wizytą niedźwiadka turyści zaczęli go fotografować i nagrywać filmy. Jeden z nich dostaliśmy na twoje@tvp.info od pani Moniki.


Przypominamy, że niedźwiedzie mogą być groźne i pod żadnym pozorem nie należy ich dokarmiać ani się do nich zbliżać. Także mały osobnik może wyrządzić krzywdę i spotkanie z nim może zakończyć się dla nas tragicznie. Należy zachować ostrożność podczas tego typu spotkań z dzikimi zwierzętami na szlakach.


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej