RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Nastolatki ukradły maserati. Nagrano, jak rozbijają się przy ponad 200 km/h [WIDEO]

Policyjny helikopter nagrał kradzież, pościg i tragiczny wypadek z udziałem nastoletnich złodziei (fot. Pinellas Sheriff)
Policyjny helikopter nagrał kradzież, pościg i tragiczny wypadek z udziałem nastoletnich złodziei (fot. Pinellas Sheriff)

Najnowsze

Popularne

Biuro szeryfa hrabstwa Pinellas na Florydzie opublikowało mrożące krew w żyłach nagranie pokazujące kradzież, pościg, a na koniec – tragiczny wypadek trzech nastoletnich złodziei, którzy ukradli sportowe maserati. Uciekając przed policją, rozpędzili auto do ponad 200 km/h i stracili nad nim kontrolę. Ich podróż zakończyła się na przydrożnej reklamie; jeden z nastolatków nie żyje.

Makabryczny wypadek na Lubelszczyźnie. Samochód roztrzaskał się o drzewo

Do tragicznego wypadku doszło na trasie Chyże – Bełżec w powiecie tomaszowskim (woj. lubelskie). Zginęli dwaj mężczyźni w wielu 24 i 17 lat. Według...

zobacz więcej

Do tragedii doszło w niedzielę rano. Kradzież i pościg zostały przypadkowo uchwycone na nagraniu z helikoptera, który został wysłany w tamtą okolicę z powodu zgłoszenia napadu. Operator zauważył jednak trzech podejrzanie zachowujących się nastolatków. 

 

Szeryf hrabstwa Pinellas powiedział, że trójka najwyraźniej wymknęła się z domów swoich rodziców. Chłopcy w wieku 15-16 lat nie byli wcześniej notowani, ale zdaniem śledczych mogli już mieć problemy z prawem – po prostu nie dali się dotąd złapać. 

 

Wcisnął gaz do deski


Na nagraniu widać, jak włamują się do sportowego auta, a następnie przejeżdżając przez trawnik wjeżdżają na nieoświetloną ulicę. Wtedy pilot helikoptera wzywa posiłki i rusza za złodziejami. W ciągu półtorej minuty za maserati pojawiają się dwa radiowozy, które ścigają złodziei przez kilka przecznic. 


Gdy 15-letni kierowca wciska pedał gazu do końca, sierżant wydaje rozkaz, by się zatrzymali. Kilkanaście sekund później nastolatkowi tracą panowanie nad pędzącym ponad 200 km/h samochodem, wpadają poślizg i uderzają w przydrożną reklamę sklepu. Wszystko widać na nagraniu z helikoptera: Jak podaje biuro szeryfa, 15-latek siedzący z przodu obok kierowcy zmarł na miejscu. Kierowca i drugi z pasażerów, 16-latek, trafili do szpitala.


W samochodzie znaleziono pistolet kalibru 25 mm, prawdopodobnie krążący po ulicach. Prowadzący pojazd nastolatek może usłyszeć zarzut morderstwa trzeciego stopnia. 

 

Zobacz także: Członek Homokomando oskarżany o gwałt. Mężczyzna wydał oświadczenie

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej