RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Ten 40-sekundowy filmik o polskiej armii podbija sieć. „Petarda!”

Wideo o polskiej armii podbija sieć (fot. twitter.com/HubnerrMax)
Wideo o polskiej armii podbija sieć (fot. twitter.com/HubnerrMax)

Internauci nie kryją zachwytu nad krótkim wideo, pokazującym polskie siły zbrojne: wojska lądowe, siły powietrzne, marynarkę wojenną, wojska specjalne i wojska obrony terytorialnej. „Coś pięknego! Niesamowicie to wygląda” – komentują użytkownicy sieci.

Cały świat pisze o polskiej nocie. Temat budzi ogromne zainteresowanie [WIDEO]

Wszystkie największe agencje prasowe przyglądają się sprawie polsko-niemieckich rozmów ws. reparacji za zniszczenia, jakich Niemcy dokonali w...

zobacz więcej

W ostatnich latach część osób żyła w przekonaniu, że wojny toczą się w wielu częściach świata, ale już na pewno nie wybuchną w bliskim sąsiedztwie naszego kraju.


Po inwazji Rosji na Ukrainę, bańka o względnym pokoju w Europie pękła. Znów na czołówki gazet wróciły debaty o zakupie wojskowego sprzętu i tym, czy w sytuacji ataku Władimira Putina na nasz kraj, bylibyśmy w stanie skutecznie się obronić.


Zobacz także: „Die Welt”: Zełenski powinien pokazać tchórzostwo Scholza

 

Internet zalewają też nagrania pokazujące odwagę i bohaterstwo Ukraińców broniących swojej ojczyzny.


Teraz sieć podbija wideo o polskich siłach zbrojnych. „MON i minister Mariusz Błaszczak autorowi tego filmiku powinien załatwić posadę szefa public relations” – komentują użytkownicy sieci. „Petarda. Świetne” – dodają. 


Zobacz także: Opozycja chce władzy i zerwania kontraktów na zakupy broni. „Po co nam HIMARS-y?”

 

Nie brakuje jednak użytkowników publikujących inne, podobne nagrania i prześcigają się w argumentacji, który z filmów robi największe wrażenie.
Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej