RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Gigantyczna promocja PKP Intercity. Milion tanich biletów na podróże po Polsce

Promocja obowiązuje do końca listopada (fot. Shutterstock))
Promocja obowiązuje do końca listopada (fot. Shutterstock))

Najnowsze

Popularne

PKP Intercity wprowadziło do sprzedaży milion tanich biletów. Promocja obowiązuje do końca listopada tego roku; w jej ramach za przejazd z Warszawy do Krakowa obowiązująca cena za bilet to 19 zł – poinformował prezes PKP Intercity Marek Chraniuk.

Horała: CPK będzie obszarem stymulującym wzrost gospodarczy okolicznych gmin

Ruszają konsultacje z przedstawicielami 18 gmin w sprawie opracowania Strategii Rozwoju Obszaru Otoczenia Centralnego Portu Komunikacyjnego. – CPK...

zobacz więcej

W październiku i w listopadzie zaoferujemy pasażerom milion tanich biletów – powiedział prezes kolejowej spółki podczas konferencji prasowej. 

 

Obecny na konferencji członek zarządu PKP Intercity Tomasz Gontarz poinformował, że za bilet na przejazd między Warszawą a Krakowem, Warszawą a Katowicami czy Warszawą a Poznaniem trzeba będzie zapłacić 19 zł, a za przejazd pomiędzy Warszawą a Lublinem, Warszawą a Białymstokiem – tylko 14 zł. 

 

– Promocyjne ceny łączą się z ulgami ustawowymi. (...) Promocja obejmie wszystkie klasy, wszystkie relacja i będzie obowiązywała zarówno w pierwszej jak i drugiej klasie – dodał. 

 

Prezes PKP Intercity poinformował też, że w ciągu dziewięciu miesięcy tego roku spółka przewiozła 43,5 mln pasażerów, podczas gdy w rekordowym 2019 r. z jej usług w ciągu trzech kwartałów skorzystało 37 mln podróżnych. 

 

PKP Intercity to największy polski operator kolejowy, który zapewnia komunikację pomiędzy dużymi miastami oraz popularnymi ośrodkami turystycznymi w kraju, łączy mniejsze ośrodki z aglomeracjami.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej