RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Konsekwencje za... pogrzeb matki. Jak się pracuje w TVN

Anna Wendzikowska pokazuje wiadomości od byłych pracowników TVN (fot. Pawel Przybyszewski / Forum)
Anna Wendzikowska pokazuje wiadomości od byłych pracowników TVN (fot. Pawel Przybyszewski / Forum)

Najnowsze

Popularne

Anna Wendzikowska informuje, że otrzymała od internautów wiele wiadomości wskazujących na istnienie mobbingu w TVN. „W dniu pogrzebu mojej mamy pani producent powiedziała, że jeżeli pójdę na pogrzeb, to mogę ponieść konsekwencje” – pisze jeden z cytowanych przez nią internautów, który, jak czytamy, pracował w krakowskim oddziale TVN.

TVN i „uczciwa praca wobec widzów”. Kilkanaście przykładów na to jak są oszukiwani od lat

„Naszą misją i naszym zadaniem jest informowanie o istotnych sprawach, bez względu na to, kto jest u władzy i jaką opcję reprezentują bohaterowie...

zobacz więcej

Anna Wendzikowska kilka tygodni temu odeszła z pracy w „Dzień dobry TVN”, a teraz na swoim koncie w mediach społecznościowych pisze o mobbingu w stacji. Na Instagramie opublikowała wiadomości, jakie otrzymuje od internautów i byłych współpracowników, którzy mieli doświadczyć podobnego traktowania jak ona. 

 

Wiele osób zachęca ją i wspiera w demaskowaniu przejawów mobbingu.  

 

Czytaj więcej: „Czas oczyścić to bagno”. Kolejna osoba z TVN ujawnia, co dzieje się w stacji 

 

„Aniu. Ja pracowałem w krakowskim TVN wiele lat temu. W dniu pogrzebu mojej Mamy Pani Producent powiedziała, że jeżeli pójdę na pogrzeb (czyli czyt.: wyrwę się z pracy), to mogę ponieść tego konsekwencje... Nie mówiąc o tym, że jako realizator/reżyser zajmowałem się u niej m.in. cofaniem kaset w archiwum” – pisze jeden z użytkowników do Wendzikowskiej. 

 

W kolejnej wiadomości internauta przekonuje, że podobna atmosfera panuje także w firmach współpracujących z TVN. „Producenci czują presję ze strony góry i wyżywają się na swoich pracownikach. Błędne koło. Jesteśmy młodzi, a czujemy się jak 70-letnie kłębki nerwów... bo jaki dziś będzie humor w biurze” – czytamy. W innym wpisie czytamy relację jednej z kobiet, która ubolewa, że sama nie miała odwagi zgłosić w dziale kadr tego, że była mobbingowana. „Wychodziłam z biura i szłam do metra zapłakana – czując się jak śmieć, bo dokładnie tak byłam traktowana” – pisze.


Zobacz także: Urodziny w cieniu skandali. Afery, kłamstwa i manipulacje TVN

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej