RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Monika Richardson o TVN: Proponuję potraktować wyznania dziennikarzy poważnie

Monika Richardson (fot. arch.PAP/StrefaGwiazd/Marcin Kmieciński)
Monika Richardson (fot. arch.PAP/StrefaGwiazd/Marcin Kmieciński)

Najnowsze

Popularne

Monika Richardson zamieściła w mediach społecznościowych wpis, w którym twierdzi, że pracując w należącej do TVN stacji TTV, doświadczyła mobbingu. „Proponuję wyznania byłych i obecnych dziennikarzy tego medium potraktować śmiertelnie poważnie. Inaczej nic nigdy się nie zmieni” – napisała dziennikarka.

Rosyjscy neonaziści w gronie „wagnerowców”. Nawołują do torturowania jeńców

Związana z tak zwaną Grupą Wagnera rosyjska neonazistowska bojówka Rusicz walczy na Ukrainie i dopuszcza się okrucieństw; otwarcie nawołuje też do...

zobacz więcej

„Miałam swój epizod w telewizji TTV, której ówczesna szefowa jest dzisiaj wysoko postawioną postacią w grupie. Zrezygnowałam nagle, w połowie ramówki, czym wzbudziłam święte oburzenie dyrekcji. I słusznie, to było nieprofesjonalne. Powód: już nie mogłam dłużej wytrzymać. Teksty typu: »nikt cię już nie lubi«, »rozmieniałaś się na drobne«, »twoje małżeństwo sprawiło, że widzowie cię znienawidzili« były na porządku dziennym” - napisała dziennikarka w mediach społecznościowych. 


Czytaj także: „Czas oczyścić to bagno”. Kolejna osoba z TVN ujawnia co dzieje się w stacji


Innym powodem miał być też poziom pytań, które miała zadać na antenie. „Pewnego wieczora naszą gościną miała być Dominika Wielowieyska. Scenariusz dostałam poprzedniego dnia, razem z mapkami. Była tam np. mapka z małymi penisami naniesionymi na obrysy krajów europejskich. Pytanie do Dominiki miało brzmieć: którzy Europejczycy mają największe f**ty (o, pardon, penisy) i o czym to świadczy. Zalała mnie fala zażenowania. Zadzwoniłam do pana producenta, a że nie było pola do dyskusji, odeszłam ze skutkiem natychmiastowym” – podkreśliła Richardson.


Monika Richardson pracowała w stacji TTV od lutego do października 2012 roku. 
Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej