RAPORT

Prorosyjska era Tuska

WP o zachowaniu prezentera TVN: Może się kojarzyć z prorosyjską propagandą

Radomir Wit (fot. screen TVN24)
Radomir Wit (fot. screen TVN24)

Najnowsze

Popularne

Radomir Wit promuje się biegając po Sejmie za politykami PiS i próbując złapać ich na jakiejś kompromitującej wypowiedzi oraz relacjonując stanowisko polityków opozycji, jako własne. Teraz w studiu stacji TVN prowadził wywiad z Hanną Gronkiewicz-Waltz. Polityk PO oceniła, że Rafał Trzaskowski wygrałby wybory z Andrzejem Dudą z 2020 roku, „gdyby były uczciwe”. Po sugestii, że doszło do fałszerstwa, Wit nawet się nie zająknął. Jego zachowanie opisuje portal wp.pl, pisząc, że „może się kojarzyć z prorosyjską propagandą”.

Gwiazda TVN przerywa milczenie. „Byłam poniżana, gnębiona”

Anna Wendzikowska odeszła z „Dzień dobry TVN” w sierpniu. Teraz opublikowała post informujący o powodach swojej decyzji. Zaznaczyła, że padała...

zobacz więcej

– Czy była prezydent Warszawy uważa, że obecny prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski powinien ubiegać się o kolejną kadencję w fotelu prezydenta Warszawy? – zapytał Hannę Gronkiewicz Waltz pracownik TVN Radomir Wit.


Zobacz także ->  Piotr Kraśko skazany. Są przecieki z TVN

 

– Rafał Trzaskowski jest dobrze zapowiadającym się, już nie tak młodym, jak wszyscy myślą, ale w średnim wieku politykiem – odpowiedziała Gronkiewicz-Waltz.


On prawie wygrał wybory prezydenckie. Gdyby były uczciwe, to by wygrał. Byłby dzisiaj prezydentem – dodała.


Zobacz także ->  Wiceszef MSZ: W TVN przemilczano, jak Sikorski przysłużył się Rosji

 

Platforma Obywatelska ani międzynarodowe organizacje nie przedstawiły dotąd żadnego dowodu, by wybory w Polsce były sfałszowane, a Trzaskowski wygrał starcie z Andrzejem Dudą. Mimo to Wit nie zareagował na słowa Gronkiewicz-Waltz. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej