RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Skandal w TVN. Prowadzący z posłanką PO wściekli na krytykę Sikorskiego

Najnowsze

Popularne

Mimo iż w planie Konrada Piaseckiego najwidoczniej tematu skandalicznej aktywności Radosława Sikorskiego, z której korzysta Rosja nie było - wiceminister rozwoju i technologii, Olga Semeniuk obecna w programie postanowiła tę kwestię poruszyć. Odpowiedź nie spodobała się posłance PO i prowadzącemu TVN, którzy zaczęli na kobietę krzyczeć.

Niemcy, Belgia i Holandia z rekordami inflacji

We wrześniu Niemcy odnotowały gwałtowny wzrost inflacji i według wstępnych szacunków jej poziom to ok. 10 proc. – poinformował Federalny Urząd...

zobacz więcej

Występując w obronie Sikorskiego, Izabela Leszczyna stwierdziła podczas debaty w TVN24, że przez tweet europosła PO Polacy nie stracili 70 mld złotych, więc „dużo boleśniejszy” jest tweet ministra aktywów państwowych Jacka Sasina.


Świat o tym tweecie już zapomniał – przekonywała mówiąc o wpisie Sikorskiego.


Zobacz także ->  Prezes PiS: Koń jaki jest każdy widzi, Sikorski też

 

Wówczas prowadzący rozmowę pracownik stacji stwierdził, że nie jest to prawda, bo na Radzie Bezpieczeństwa ONZ ambasador Rosji pokazywał ten tweet liderom najważniejszych państw globu.


Kto dzisiaj o tym mówi? Tylko propaganda putinowska i pisowska. Tylko wy tym żyjecie – zareagowała Leszczyna zwracając się do polityków PiS.
– Premier Donald Tusk powiedział, że rozmawiał z ministrem Sikorskim i że więcej takiego niestosownego żartu nie będzie. Koniec kropka – dodała.

Była działaczka PO: Sikorski powinien być wyrzucony, a Tusk udaje, że to alkotweet

Gdy Aleksandra Wasilewska mówiła kolegom z PO, że Małgorzata Kidawa-Błońska to zły kandydat na prezydenta, została wyrzucona z partii. Dziś ocenia,...

zobacz więcej

Leszczyna zwróciła się do przedstawicieli partii rządzącej mówiąc: „Zajmijcie się tym, że ludzie będą za chwilę marznąć, a ceny są już takie, że siedzą po kątach i płaczą, bo ich na nic nie stać.”


Zobacz także ->  Premier: Sikorski skończył jako pionek putinowskiej propagandy [WIDEO]

 

– Też nie mam poczucia, żebyśmy to, co wykorzystuje propaganda rosyjska na wszelkie sposoby, czyli ten nieszczęsny tweet, musieli omawiać – zaznaczył prowadzący rozmowę pracownik TVN. Stwierdził, że ciekawszy jest temat Baltic Pipe i zapytał, czy gazociąg i przesyły z Norwegii zabezpieczą Polakom gaz.


Przypomnijmy, że w sobotę punktualnie o godz. 6:00 rozpoczął się przesył gazu gazociągiem Baltic Pipe. „To historyczna chwila i dzień” – napisała w sobotę w mediach społecznościowych minister klimatu i środowiska Anna Moskwa.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej