RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Złodzieje wpadli na polu dyniowym. Zupy nie będzie

Złodzieje zdążyli spakować 25 dyń (fot. Shutterstock)
Złodzieje zdążyli spakować 25 dyń (fot. Shutterstock)

Najnowsze

Popularne

Trzech mieszkańców Siedlec w wieku 35, 38 i 54 lat kradło dynie z pola znajdującego się na terenie gminy Podedwórze (woj. lubelskie). Na gorącym uczynku nakryli ich policjanci. Złodzieje nie spodziewali się, że zupa dyniowa okaże się tak kosztowna.

Chciał ukraść samochód, poprosił o pomoc policjantów

Mokotowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanie zachowujących się przy samochodzie. Do zatrzymania doszło, gdy jeden z nich z panelem...

zobacz więcej

W minioną niedzielę wieczorem właścicielka dyń zauważyła, że na należącym do niej polu dyniowym zatrzymał się szary passat. Z samochodu wysiadło trzech mężczyzn, którzy szybko zaczęli zbierać dynie. Kobieta postanowiła im nie przeszkadzać, tylko powiadomiła Policję.


Funkcjonariusze szybko przybyli na miejsce. Sprawcy kradzieży ładowali już wycięte na polu dynie do bagażnika pojazdu. W sumie chcieli wywieźć 25 dyń.


Sprawcami kradzieży okazali się trzej mieszkańcy Siedlec, w wieku 35, 38, 54 lat. Mężczyźni tłumaczyli, że w trakcie podróży wpadli na pomysł ugotowania zupy dyniowej i postanowili go urzeczywistnić.

Zgłaszająca wyceniła wartość strat na kwotę 450 złotych. Otrzymała dynie z powrotem, zaś każdy z mężczyzn otrzymał mandat karny w wysokości 500 zł.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej